Kiedy aktywować bon TP ,po podpisaniu aneksu?

Podpisałem aneks przedłużający na Neostradę przez www,wybrałem prezent w postaci bonu.Już po wizycie kuriera ,w aneksie ani słowa o bonie .Wcześniej zostałem poinformowany o tym by się po podpisaniu zalogować się na http://neostrada.tanio.pl/ .W regulaminie czytam że po 10 dniach ,ale kiedy .Czy od podpisania ,czy wejścia aneksu w życie .jeszcze jedno co mnie zastanawia przez tą stronę można kupić za bon np: w sklepie neo24 (a skąd oni będą wiedzieć ze przysługuję mi bon ).

Bon można aktywować po co najmniej 10 dniach (jeżeli po 10 - 12 dniach od podpisania aneksu nie można aktywować, najlepiej zgłosić problem).

W neo24 trzeba wybrać produkty i złożyć zamówienie, będzie tam dostępna opcja płatności - bon za neostradę. (jak w innych sklepach - nie wiem, korzystałem tylko z neo24). Przy finalizacji zgłoszenia trzeba się będzie zalogować na neostrada.tanio.pl (będzie przekierowanie) i potwierdzić, że chce się skorzystać z bonu.

Mam nadzieję, że rozjaśniłem sytuację.

Pozdrawiam

Bon aktywować można jeśli od momentu doręczenia aneksu do umowy upłynęło 10 dni.U mnie rzeczywiście tak było.Zakupy za pomocą neobonu na neo24 nie powinny sprawić trudności.Rejestrujesz się na neostrada.tanio.pl, na twoim koncie powinna pojawić się bon zakupowy.Przechodzisz do neo24 wybierasz towar, przy wyborze formy zapłaty wybierasz neobon(możesz brać przedmioty droższe niż wartość bonu, różnicę zapłacisz przy odbiorze wystarczy, że zaznaczysz to w uwagach)nastąpi przekierowanie na neostrada.tanio.pl, zalogujesz się i kwota zostanie odjęta od wartości bonu.To już chyba wszystko. :smiley: Ten link powinien pomóc http://www.neo24.pl/promocja-neobon.html

nawrosiu ,hanwasi dziękuje za wyjaśnienia .