Kiedy beda dostepne procesory E8xxx?

(Sk91) #1

Bylem w sklepie odebrac kompa ale jeszcze nie maja wszystkich czesci. Zapytalem kiedy beda dostepne Procesory E8xxx ( ja mam juz zamowiony E6750) - Odpowiedz brzmiala: we wrzesniu. A wiec mam takie pytanie. Czy koles mi cos wkreca po to zeby sie pozbyc E6750 czy mowil prawde? bo nie wiem czy mu miche sklepac;/ Na komputroniku sa juz dostepne Dostawa 21.01.08. Normalnie Cisnienie 200/200 mam ehhh..

Prosze o odpowiedz.

(D@widoS) #2

Przecież procesory z serri e8xxx już są dostępne...

(Sk91) #3

Ty no bo zaraz wpadne do tego sklepu jeszcze raz no to co oni mi wkrecaja? :evil:

(system) #4

Już są, w ofercie sklepu http://www.pcprojekt.pl

Dzisiaj dotarły :). Jak byłem rano w sklepie po coś tam, to przed otwarciem ok 15 osób stało w Krakowie przed wejściem :stuck_out_tongue: Nie wiem czy akurat po proca... tam zawsze był ruch... :stuck_out_tongue:

(Myregistryaccount) #5

Dokładnie

http://www.agito.pl/core_2_duo/intel_core_2_duo_e8200_266_ghz_box.1040.327512.html

(Tomulus2) #6

może po prostu u nich w sklepie będą we wrześniu ;]

(system) #7

Może zamów proca w pcprojekcie albo agito? Lepsze od tego E6750 ... Najlepiej E8400 z 3Ghz :slight_smile:

(Karolcia2623) #8

albo moze chca koniecznie sprzedac ci ten model albo na serio ich nie maja...... ale watpie bo one juz sa dostepne :stuck_out_tongue:

(Sk91) #9

Krecic raczej nie bede no moze nie w najblizszym czasie. Duza roznica bedzie w wydanosci w grach?

(focus.) #10

Core 2 Duo E8200 - test

(system) #11

ten proc jest lepszy od e6750 . I sie nieziemsko( !!

(Prezeslion) #12

a niewiecie kiedy maja wyjść 4 rdzeniówki ja poluje na tą 2.6 niezłe osiągi za przystępną cenę

(Kpc21) #13

czterordzeniówki już są

Intel Core 2 Quad

AMD Phenom

(Prezeslion) #14

tylko ze mi nie chodzi o starego Quada tylko tego nowego w technologii 45nm a konkretniej o ten model "Q9450"

(Błażej) #15

Nie kupujcie tego proca za więcej jak 650-670zł

Bo pare dni, będą ogólno dostępne i ceny blisko 600zł będą