Kiedy cokolwiek instaluje pokazuje mi sie Blue screen

Kiedy wchodzę do windowsa( po formacie) i chcę zainstalować jakies programy, sterowniki itp. Nagle pokazuje mi się blue screen “System windows zakończytł działanie przed obawą wystąpienia błędu…” (coś takiego) Włączam od nowa, pokazuje mi sie wybór trybu, nacisjam na urruchom system windows normalnie. Po włączeniu sysstemu wyświetla się okno w którrym pisze “System windows odzyskał sprawność po powarznym błędzie…”. I tak za każdym razem jak coś intaluje. Zrobiłem formata ponieważ przy uruchamianu systemupojawiał sie błą pliku lsass.exe

http://pcfoster.pl/porady/windows-9x/xp … death.html

Tu masz instrukcje jak odczytać co powoduje BSOD’y. Dla pewności wypal u kogoś na płytkę obraz programu memtest+, może to wina pamięci.

memtest+:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … st86++2.11

Przeskanuj dysk z systemem w ten sposób:

Mój komputer > “dysk z systemem” - właściwości > narzędzia > sprawdzanie błędów > Sprawdź. zaznacz obie opcje i uruchom ponownie komputer, przed włączeniem się napisu " zapraszamy" pokaże się log skanujący dysk.

Na blue screen’ie pisze ze mam wyłącz buforowanie pamieci

Na każdym BSOD’zie pisze prawie to samo, ale trzeba go odczytać tym programem, zrób to według instrukcji którą ci podałem…

Pisze: 0x0000007E (0xC0000005, 0xF5565460, 0xF7C82A74, 0xF7C82770)

portcls.sys- Address F556546D base at f5565000,

DateStamp 41107f13

to pisze po słowie STOP, gdziesz czytałem ze ten plik potcls.sys to plik odpowiadający za stery od karty dźwiękowej

Robiłeś to według instrukcji która ci podałem i tym programem? Jeżeli tak, to odinstaluj ten sterownik, i zainstaluj od nowa, i nowszą wersje…

Tak robiłem tym programem. Odinstalowuje sterownik i instalujnowszy, uruchamiam kompa od nowa, po starcie pokazuje mi się ze znaleziono nowy sprzęt, Pokazuje mi się kreator dodawanianowego sprzętu, kiedy chce go zainstalować pokazuje mi się BSOD

Jaką masz kartę dźwiękową?

Intel 82801EB ICH5 - AC’97 Audio Controller [A-2/A-3] PCI