Kiedy kupić komputer?

(Nowy Kuba) #1

Oto konfiguracja jaka chcę kupić:

Procesor Intel Core 2 Duo E6550 2.33GHz 4MB

Płyta MSI P35 Neo2-Fir

Karta GeForce 8800GTS OC BFG 320MB

Pamięć DDR2 2x1GB PC6400 800MHz OCZ Platinum rev.2 CL4

Dysk Samsung 400GB 7200 16MB HD403LJ

Zasilacz Tagan 2ForceII TG500-U33 500W

Obudowa CoolerMaster Elite 331 black bz RC-331

Monitor LCD 20" Samsung SyncMaster 2032BW

I oto moje pytania:

Czy jest sens czekać na nowe karty nvidii, i penryna do połowy listopada?

I co z pci-e 2.0 Czy nowe karty nie będą już na wersję 1.0?

Z góry dzięki za odpowiedź

(Sonnor) #2

Jak już kupisz komputer ... wyjdziesz za drzwi sklepu... doniesiesz go do domu... to... rano będziesz posiadaczem egzemplarza muzealnego.

To sie nie starzeje... to się unowocześnia! (poczytaj Prawo Moora :slight_smile: )

(system) #3

teraz kupić komputer --> teraz czyli jutro pojutrze

albo w lutym po nowym roku po wszystkim będzie wszystko tańsze o te 30% 20% około bo jak będziesz kupował części jak będą te święta itp itd to wiadomo że części idą w górę bo jest duży zbyt i potrzeba kupić tam komuś komputer czy coś takiego :stuck_out_tongue: więc ja bym na twoim miejscu poczekał z kupnem do tego lutego może coś o wiele lepszego będzie za tą cenę co teraz

pozdro tak co roku jest :stuck_out_tongue:

(Z35ikr) #4
Kiedy kupić komputer??

Wtedy kiedy jest Ci potrzebny..... nie ma co czekać, a swoją drogą potrzebny (czytaj wykorzystasz) te

A nawet jak kupisz te super "new" to i tak wkrótce wyjdzie coś nowszego, a twoje części stanieją.

(Nowy Kuba) #5

Tylko ile można ciągnąć na 5-cio letnim staruszku. Op połowy roku planuje kupić kompa, ale dopiero teraz mam kase i chce jak najmniej stacić.

Złączono Posta : 02.10.2007 (Wto) 19:57

Tylko ile można ciągnąć na 5-cio letnim staruszku. Od połowy roku planuje kupić kompa, ale dopiero teraz mam kase i chce jak najmniej stacić.

(system) #6

ten 5cio letni staruszek oddaj do muzeum może starczy na lody z dziewczyną

(Nowy Kuba) #7

I na dwa bilety do kina :mrgreen:

Ale chyba przekonaliści mnie. Jak ktoś ma jakieś argumenty to prosze pisać.

(Adrian Nawrocki) #8

kupując tą kartę wywalisz kasę w błoto. Radeon HD 2900 512DDR3\512bit jest w porównywalnej cenie, a jest o wiele wydajniejsza.

(Pawbrotm) #9

Ja mam kompa z 2000 r. i nadal chodzi :mrgreen:

(Nowy Kuba) #10

Ale nie będzie mnie stać na rachunki za prąd. Jednak wole 8800

(Irabuntu) #11

Mój ma jeszcze więcej i z niego piszę...

Co byś nie kupił i tak za jakiś czas stanieje, moim zdaniem dobrze jest zainwestować na przełomie styczeń/luty - wtedy ceny wyraźnie spadają i można polować na promocje.

(Nowy Kuba) #12

Czekać można w nieskończoność. Spieszy mi się, ponieważ myśle o liceum matematyczno- informatycznym. I do przyszłego roku chciałbym się czegoś nauczyć na kompie( szczególnie tworzenie grafiki) nie martwiąc się że procesor nie wyrabia.

Złączono Posta : 02.10.2007 (Wto) 20:54

Dzięki wszystkim za posty. Temat myśle, że jest już zamknięty. Po prostu chciałem poznać opinie innych bo nikt ze znajomych nie mógł mi pomóc. :slight_smile:

(D@widoS) #13

W pierwszej klasie to Ci się przyda jedynie do prezentacji :wink:

(Feelek3) #14

hee, najlepiej to w 1998

(rad @ interia.pl) #15

Kup jak najtańszy. Komp to najgorsza inwestycja jaka tylko może być, za 3 lata i tak nie wiele będzie wart.