Kiedy najlepiej kupic kompa?

no własnie kiedy najlepiej kupic zeby kupic najtaniej czy przed gwiazdką czy po?

Przed gwiazdką ceny zawsze idą w górę, lepiej po

Najlepiej to “kupić” jak jest pożar koło sklepu czy cuś… nie no żartuje najlepiej po, bo przed gwiazdka to wszyscy kupuja to ida w gore ceny

i nie kupuj też przed sezonem komunijnym bo wtedy dopiero ceny w /\

|

KYN chłodzenie kompa to najlepiej w zimę a podzespoły typu RAM to w lato :slight_smile:

Z jakiego powodu ??

Zdecydowanie po Gwiazdce… Najlepiej w połowie wakacji… Jest to strategiczny czas gdyż kto miał komunię ma już kompa i kto zaczyna wakację też zamiast gdzieś wyjechać i coś zobaczyć zaszywa się z monitorem przed oczyma… Choinka wiadomo może nie cały komputer ale dziadki … wujki kupują podzespoły… jakieś najnowsze karty dżwiękowe czy graficzne… ramu zawsze wnuczkowi co roku dorzucą… więc ceny w tym czasie zwyżkują… Ale jeśli udasz się tak jak napisałem w ostatnich dniach lipca to parę groszy zaoszczędzisz… Tak po prawdzię właściwię to co roku na rynku pojawia się jakaś nowinka z komuteryzacji i to zwykle za przybliżoną cenę w porównaniu do przestarzałego już elementu kompa z przed roku… Tak więc jeżeli wystarczy tylko Tobię cierpliwości to powstrzymaj się na kilka lat z kupnem… Może za 10 lat znajdziesz przed zsypem takiego samego kompa o jakim zawsze marzyłeś…

KYN ja bym polecił kupić po gwiazdce ;]

W sumie najlepiej to tak po nowym roku … gdzieś w połowie stycznia lub w lutym .

Zawsze wtedy wychodzą ‘większe’ nowości i starsze podzespoły tanieją .

Zresztą popatrz na cenniki sprzętów …

boczi a z tego względu ze na zimę to takie rzeczy drożeją …nawet po gwiazdce jeszcze nie jest tak tanio … w sklepach typu kwark Kielce bo na allegro to seny są zawsze prawie takie same !!

Jakoś nie zauważyłem takiej tendencji 8)

pewnie że po gwiazdce , niewiem jak tu sie jeszcze spieracie na święta wszystko drożeje :wink: