Kiedy najlepiej kupic kompa?

(Core 2 Duo) #1

no własnie kiedy najlepiej kupic zeby kupic najtaniej czy przed gwiazdką czy po?

(Die Eye) #2

Przed gwiazdką ceny zawsze idą w górę, lepiej po

(system) #3

Najlepiej to "kupić" jak jest pożar koło sklepu czy cuś.... nie no żartuje najlepiej po, bo przed gwiazdka to wszyscy kupuja to ida w gore ceny

(system) #4

i nie kupuj też przed sezonem komunijnym bo wtedy dopiero ceny w /\

|

(Chrucik) #5

KYN chłodzenie kompa to najlepiej w zimę a podzespoły typu RAM to w lato :slight_smile:

(boczi) #6

Z jakiego powodu ??

(Milicja) #7

Zdecydowanie po Gwiazdce.. Najlepiej w połowie wakacji.. Jest to strategiczny czas gdyż kto miał komunię ma już kompa i kto zaczyna wakację też zamiast gdzieś wyjechać i coś zobaczyć zaszywa się z monitorem przed oczyma.. Choinka wiadomo może nie cały komputer ale dziadki .. wujki kupują podzespoły.. jakieś najnowsze karty dżwiękowe czy graficzne.. ramu zawsze wnuczkowi co roku dorzucą.. więc ceny w tym czasie zwyżkują.. Ale jeśli udasz się tak jak napisałem w ostatnich dniach lipca to parę groszy zaoszczędzisz.. Tak po prawdzię właściwię to co roku na rynku pojawia się jakaś nowinka z komuteryzacji i to zwykle za przybliżoną cenę w porównaniu do przestarzałego już elementu kompa z przed roku.. Tak więc jeżeli wystarczy tylko Tobię cierpliwości to powstrzymaj się na kilka lat z kupnem.. Może za 10 lat znajdziesz przed zsypem takiego samego kompa o jakim zawsze marzyłeś..

(L337 Crew) #8

KYN ja bym polecił kupić po gwiazdce ;]

W sumie najlepiej to tak po nowym roku ... gdzieś w połowie stycznia lub w lutym .

Zawsze wtedy wychodzą 'większe' nowości i starsze podzespoły tanieją .

Zresztą popatrz na cenniki sprzętów ...

(Chrucik) #9

boczi a z tego względu ze na zimę to takie rzeczy drożeją ....nawet po gwiazdce jeszcze nie jest tak tanio ..... w sklepach typu kwark Kielce bo na allegro to seny są zawsze prawie takie same !!

(boczi) #10

Jakoś nie zauważyłem takiej tendencji 8)

(Matiz 12345) #11

pewnie że po gwiazdce , niewiem jak tu sie jeszcze spieracie na święta wszystko drożeje :wink: