Kiedy Orange Włączy 3G w szczecinie?

Czy wie ktoś może, kiedy włączą 3G w szczecinie, chodzi o sieć orange. Wczoraj byłem we wrocłąwiu i tak owa działa, czemu w szczecinie jej nie ma?

Nie wiadomo. Testują od roku i nie zanosi się na to by w najbliższym czasie została ta usługa włączona

Jakby testowali to hassler łapał by zasięg 3G w Szczecinie mimo iż usługa oficjalnie nie byłaby dostępna;)

hassler proponuje napisać maila do BOK Orange to Ci odpiszą na kiedy przewidują. Chociaż jak patrzę na ten “błyskawiczny” rozwój 3G w Orange to słabo mi się robi zwłaszcza że jestem abonentem tej sieci:/

no właśnie napisałem. jeszcze nie dostałem odpowiedzi. w styczniu kończy mi sie umowa. Chyba prawdopodobnie nie przedłuże umowy. Przejdę no ery, z którą nie ma takich problemów.

Skoro testują to robią to w ograniczonym zakresie a nie w całym mieście i na pewno nikt poza obsługą nie ma dostępu do takiej sieci. Po prostu sieć nie pokazuje i nie zezwala na dostęp do UMTS żadnemu telefonowi oprócz aparatom testowym

MarS Pozwala. Nie jest tylko możliwe wykonanie połączeń/transmisji danych. Na wyświetlaczu telefonu powinien widnieć napis 3G (lub coś w tym rodzaju), również przy manualnym wyszukiwaniu sieci powinno wyświetlić że dana sieć pracuje w 3G mimo iż nie jest komercyjnie uruchomiona;) Sieci 3G telefon nie wykrywa tylko wtedy gdy nodeB jest poprostu wyłączony.

U mnie z kolei zasięg 3G jest tylko w Orange (45-tysięczne miasto).