Kiedy Polska wersja?

Witam,

tak jak w temacie. Kiedy można oczekiwać Polskiej wersji? I kiedy będzie finalna wersja siódemki ?

Pozdrawiam.

Najprawdopodobniej w finalnej wersji, czyli w tym bądź w następnym roku.

A jak myślicie ile oryginał będzie kosztować w PLN ?

EDIT: żeby już nie pisać kolejnej wiadomości. A czy będzie można jedną dystrybucję zainstalować na 3 kompach np. W domu mam lapka i kompa.

300 - 600

Za wcześnie takie pytania ale znając m$ pewnie najtańsza wersja ok. 300-350zł

1x wersja OEM = 1 komputer PC

Chyba, że Microsoft zmieni licencje OEM w co wątpie, bo miało to miejsce w Windows Vista.

Dystrybucje to mogą być Linuksa. :stuck_out_tongue:

Jeśli MS nie zmieni polityki OEM/BOX to nie. :stuck_out_tongue:

Do tej pory jeden OEM/BOX możesz mieć zainstalowany w jednym czasie TYLKO na jednym komputerze (dodatkowo OEM przypisuje się do komputera, na którym zainstalowałeś go po raz pierwszy).

Zgasiliście mnie :stuck_out_tongue: no nic więc póki co trzeba czekać i kasę zbierać :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam

Ja to zobaczę następne Bety, jak będzie taki poziom jak w build 7000 to kupuje =D> .

To jest jakiś fenomen i cud marketingowy MS. Produktu jeszcze nie ma, a już ludzie się napalają i chcą płacić w ciemno.

Jak nie zepsują “7” to dużo na niej zarobią ;-D (Przynajmniej ja im dam zarobić na BOX licencji) Marketing dopiero teraz ruszy jak m$ zauważył że jest takie :o zainteresowanie.

no nie dziwcie się bo na 7-ke wydane będzie 300 mln zielonych

ciekawe czy można windows 7 mieć z upgrade’u bo podobno ma nie być

Głuchy usłyszał, ze niemy powiedział, ze ślepy zobaczył :slight_smile:

Wpisz w google odpowiednie zapytanie to uzyskasz odpowiedź bo upgrade będzie możliwy za free dla niektórych. A co do polskiej wersji nie ma co na nią liczyć (oprócz finalnej) po co tracić czas na spolszczenie niech naród uczy się angielskiego ;]