Kiedy w końcu pojawi się SP1 dla Visty PL na WU?


(Paluch Ti) #1

Witam. czytałem gdzieś tu ostatnio że ma 9 kwietnia wyjść w końcu sp1 dla Visty PL i ma się pojawić na Windows Update. ale niestety nadal nic nie ma...Co wy na to? może ktoś ma jakieś "przecieki" kiedy w końcu pojawi się ten SP1?


(Kamil2993) #2

tu znajdziesz wszystko


(Michnt) #3

Kurde nie lubie takich ludzi co wklejają linki do Google, a może ktoś nie potrafi korzystać z tej wyszukiwarki ? Bez obrazy, ale to chyba ty. Ktoś prosi to się zamieszcza link do strony, w której jest odpowiedź albo się ją cytuje. Forum jest od tego żeby pomagać innym a nie bezsensownie wklejać Google. pl, Gooogle.pl itd.

Co do SP1 to na razie to chyba nawet MS nie wie kiedy wypuści to SP1 36 language na WU :wink: , jak co to od dawna linki są na rapidshare i można również pobrać z torrentów. Nie wiem jak to z legalnością, ale nie sądzę żeby wprowadzono jakieś zmiany. Z tym 9 kwietnia to chyba plotka, bo osoba ta nie podała nawet linka do strony, bloga na której pojawiła się ta informacja. Ale dzień się jeszcze nie skończył, jeszcze około 7h. :wink:


(Kolmar) #4

Sporo spekulacji się pojawia, głównie krąży informacja jakoby SP1 PL miał pojawić się 17-18 kwietnia, nie zamieszczam linków do źródeł bo to zbędne.