Kiedy zwiększa prędkość na 10mb?Pójdzie na tych parametrac

Witam! Oto moje parametry lini:

Zdjęcia

Line State : Showtime

Modulation : G.DMT

Annex Mode : ANNEX_A

Przysłali mi umowe z TP na 10mb(przedłużenie umowy, obecnie mam 2mb) , ktorą po podpisaniu miałem odesłać. Zrobiłem to w poniedziałek. I mam takie pytania:

1.Po jakim czasie zwiekszaja prędkość?

2.Czy pójdzie 10mb na tych parametrach?

Z góry dziekuje!

Witaj

obecnie jestem w prawie takiej samej, tylko ja umowę podpisałem w punkcie TP we wtorek i pewna bardzo miła pani Kasia powiedziała że maksymalny czas mają do 1 stycznia 2011 roku, aczkolwiek mojemu koledze też tak mówili,a podłączyli po 2 dniach - więc musisz czekać.

Co do drugiego pytania to nie posiadam takiej wiedzy, ale 2 lata temu mówili że na mojej linii pójdzie maksymalnie 4 mb, a koledze z domu obok powiedzieli to samo a obecnie ma z TP 10mbps i działa ładnie.

Tyle ile wiem to ci napisałem.

Pozdrawiam.

W takich sytuacjach naprawdę lepiej zwrócić się do TP. W razie czego mógłbyś zgłosić reklamacją, czy cokolwiek.

synchronizacje masz teraz na 8mega dziwne bo żeby dycha pełna była musi być na ponad 12mega czyli realnie teraz możesz wyciągnąć nieco ponad 6MB. Sprawdz jaką masz modulacje jeszcze raz bo teraz masz G.DMT jesli nie przepną cie na adsl2+ to nie wyciagniesz 10mega.na zmiane prędkości mają czas do nowego okresu rozliczeniowego zadzwoń do nich i spytaj czy dotarły już papiery od ciebie i spytaj czemu masz nadal G.DMT ich obowiązkiem jest cie przełączyć na adsl2+ i muszą to zrobić.chyba ze twój modem ,router nie obsługuje adsl2+ sprawdz w ustawieniach.A parametry masz dobre na 10MB tylko ta modulacja musi być zmieniona

Mam router pentagram cerberus. Mam opcję w której mogę przełączyć na adsl2+. Ja mam to zmienić czy oni zmienią?:slight_smile:

Aktualnie jestem w szkole. Jak tylko wróce do domu spróbuje ustawić.

ustaw adsl2+ zrestartuj jak internet bedzie działał to elegancko podaj potem parametry z adsl2+

Przełączyłem na adsl2+ ( tak jak widać na ss 1.) zrobiłem restart routera i po kilku sekundach się połączył. Jednak dziwi mnie to, że na 2 screenie nadal jest G.DMT . Co to oznacza? Transfer jeszcze mi się nie zwiększył, nadal mam 2mb

Zdjęcia

Dodane 27.11.2010 (So) 14:33

Zdjęcia

Dzisiaj kiedy włączyłem opcje routera już było zmienione na adsl2+. Czy teraz moje parametry są dobre jak na 10mb? Jeszcze raz przejrzałem umowę i pisze na niej, ze wchodzi ona w życie 1 grudnia, więc chyba wtedy zwiększa mi transfer tak?

Dzieki za wszystkie odpowiedzi!

Dodane 27.11.2010 (So) 16:11

Przepraszam, że ciągle coś dopisuje, ale mam pewien problem. Router rozłącza się co jakąś 1h. Czy to oznacza, że 10mb jest za duże na moją linie? Dopiero dzisiaj to zauważyłem, kiedy z G.DMT zmienili mi na adsl2+.

Z góry dzieki.

teraz masz pęłną synchronizacje nie powinno być problemów.jak masz tel stacjonarny to odłocz go i zobacz czy wtedy będzie rozłanczać router podłoncz jak najbliżej gniazdka tel jak najkrótszym kablem.daj znać jak ustawią ci tą prędkość