Kierownica do 150zł + pytanie nooba

Witam.

Czym konkretnie różni się Vibration Feedback od Force Feedback? Wiem, że z FF kierownica stawia opór podczas podsterowności itp. Czy kierownica z VF tego nie potrafi?

No i szukam jakiejś taniej, ale w miarę dobrej kierownicy, dobrze by było gdyby miała lewarek biegów (służyłby jako ręczny), ale nie jest to konieczne. Nie musi to być żaden wypasiony sprzęt (z resztą w tej cenie to niemożliwe), ważne żeby się nie rozleciała po tygodniu :lol: Zależnie od odpowiedzi na moje pytanie zdecyduję, czy warto szukać czegoś z FF czy nie. CHYBA, że w tej cenie znalazłoby się coś z FF, wtedy od razu proszę o takie propozycje.

Myslałem o tej:

Thrustmaster Ferrari Universal Challenge 5 in 1 Racing Wheel

Z góry dzięki za pomoc.

Wiesz co, masz 150zł na wydanie.

Powiem tak. Minimum, jeśli chodzi o kierownice, które warto kupić to Logitech Formula Force EX

Postaraj się dorzucić te 40zł i ją kupić. Poniżej tego, IMHO nie warto schodzić.

Dzięki za radę. Hmm, 190zł niby żaden problem, ale to będzie moja pierwsza kierownica i pierwszy kontakt z kierownicą, więc nie chcę szaleć :stuck_out_tongue:

chyba nie chcesz zakończyć zabawy z kierownicami bo kupisz śmiecia?

kup to co podał Vendor43 , a nie będziesz zawiedziony…

Jesli naprawde masz malo do wydania mozesz spokojnie wziazc cos naprawde niedrogiego, okolo 100 zl, Rumble Racer 2 Media-Techa http://www.proline.pl/index.php?n=kierownica-rumble-racer-zwiekszony-realizm&grupa=news - dwa lata moj mlodszy brat na tym jezdzi, co on z tym wyprawia, mozn powiedziec ze przeszla testy bojowe

Leci już do mnie Logitech Formula Force EX :lol: