Kierownica do gier wyścigowych

Cześć, Słuchajcie piszę, bo mam problem. Nie mogę się zdecydować jaką kierownicę kupić. Jestem miłośnikiem gier wyścigowych i naprawdę spędzam przed kompem sporo czasu. Dlatego chciałbym kupić jakiś niezły sprzęt, pytanie tylko który. Zastanawiam się nad tym modelem http://www.electro.pl/produkt-THRUSTMAS … 0,533.html. Na stronie sklepu widziałem też kierownicę za 600 zł, ale nie wiem czy jest sens wydawać aż tyle kasy. Sporo jest też tańszych wersji w okolicach 100 zł, ale jeśli warto, to mogę dołożyć trochę kasy. Może coś doradzicie? Z góry dzięki!

Jeśli kierownica to szukaj czegoś z firmy Logitech :wink:

Mam najtańszego logitecha za 250 (tyle że to było kilka lat temu) z force feedbackiem - fajna sprawa :slight_smile: - na takiej np. media-coś tam nie dało się grać zupełnie - miała martwe pole jakieś 15 stopni…

Jak wyżej - LOGITECH :slight_smile: ew. Creative, jeśli ma coś takiego w swojej ofercie, ale znajomi mają Logitechi (pady, kierownice, myszy, etc.), sam chwilę (~2 miesiące) miałem kierownicę od Ligotecha (nie pamiętam modelu ;/ )i było naprawdę dobrze. Miałem “przyjemność” z Mantą… porażka - reagowało może od 20*, wcześniej martwe pole, jak to określił kolega mleczakm.

Jeszcze raz - Logitech :slight_smile:

a tak na OT

Radziłbym troszkę zejść z tonu, bo będziesz moim klonem (duża krótkowzroczność i te sprawy :stuck_out_tongue: ). Troszkę więcej czasu na polu - polecam :smiley:

Słuchajcie, skoro Logitech to może taka http://www.electro.pl/produkt-LOGITECH_ … 6,318.html? Z tego co czytam to coś podobnego do tego co ma mleczakm. Tylko boję się trochę, bo słyszałem, że te tańsze (tj. ok 130 zł) mogą się nie sprawdzać. Patrzę na tym jednym konkretnym sklepie, bo już kilka rzeczy tam zamawiałem i byłem zadowolony, ale jeśli macie inne propozycje to czekam :wink:

Adii_22, spoko, kobieta mnie pilnuje żebym nie przeginał :wink:

Dodane 20.10.2009 (Wt) 22:25

No i doczekałem się! Dwa dni temu dostałem swoją kierownicę, Zdecydowałem się w końcu na ten model, o którym pisałem wam powyżej. Jak na razie jestem bardzo zadowolony! Działa sprawnie, nie zacina się i brak “martwego pola” :wink: Dzięki wszystkim za pomoc! :wink: