Kierownica - naprawiać czy kupić nową?


(Mass9595) #1

Witam, mam problem z moją kierownią http://merlin.pl/Kierownica-Genius-Spee ... 08562.html . Problem polega na tym, że po podłaczeniu gazu i hamulca samochód sam z siebie jedzie albo do tyłu albo do przodu. Dziś zauważyłem mały defekt, kabel którym podłacza się pedały do kierownicy jest przerwany tzn. 1 kabelek. Czy mogę kupić gdzieś same pedaly? Czy lepiej gdzieś to sprzedać i kupić całkiem nową kierownice ?

EDIT: Temat miał być w Problemach :expressionless:


(Pytalski) #2

Dawno kupowałeś tą kierownice? Chodzi mi tutaj o gwarancje. Chociaż nie wiem czy przerwanie kabla byłoby uwzględniane. Co do twojego pytania to kupiłbym nową kierownicę np tą.

http://allegro.pl/item406821992_kierown ... x_gra.html

Mój kumpel ma ją od nie dawna i jak na razie żadnych problemów z nią nie ma.


(Mass9595) #3

Ja tą kierownicę dostałem na urodziny, więc gwarancji nie mam, a i tak to była moja wina, i kiera była rozkręcona. Co myślicie o tej http://allegro.pl/show_item.php?item=408763761 ?


(Pytalski) #4

Widzę że tamta kierownica jest używana co prawda wygląda jak nowa ale gwarancji nie masz że też sie nie zepsuje, wolałbym na twoim miejscu dołożyć pieniędzy ale nie żałować później.


(Mass9595) #5

O to chodzi, że nie mam za dużo kasy, bo szykuje się do kupna nowego zestawu, a kiera się przyda :smiley: Na razie tak zalicytowałem, jak mnie nikt nie przebije to za 100zł byłby to raczej dobry interes?


(Pytalski) #6

Ostateczną decyzje i tak podejmiesz sam w zasadzie to już podjąłeś :P. Ja sam przymierzam się do kupna tej Manty Comperessor bo w Carbona przydało by się ciupnąć na kierownicy ;D


(Mass9595) #7

Jeśli mnie nikt nie przebije to będę w niebie, a jeśli przebiją to jaką polecacie kierownice do max 150zł ?