Kierownica-potrzebna pomoc w uruchomieniu

Witam wszystkich.Siostrzeniec zakupił sobie kierownicę niestety nie zapytał się nikogo

czy ta kierownica jest coś warta i jak się okazało to nie był to idealny zakup ale… teraz

już ją posiada i jest problem z jej instalacją ponieważ pomimo że sprzedajacy napisał

żę są do niej stery to ich nie wysłał Klik. Szukałem na stronie manty ale przeczytałem Klik

I tu potrzebna pomoc ponieważ nigdy nie podłaczałem kierownicy potrzebuję wszelkich

porad jak ją podłączyć jak można sprawdzić czy ona wogole działa

Z góry dziekuję za wszelkie porady.

No to monituj, opisując całą sytuację,

sprzedającego o przesłanie sterowników

Zacznij od założenie, że może zapomniał.

Na groźby wstawienia negatywnego komentarza

oraz powiadomienia Allegro o oszustwie przyjdzie czas

BTW

Byłeś tutaj

Podłączasz nazwijmy to "normalnie " czyli przez port USB. Następnie dobrze byłoby zainstalować sterowniki. Następnie wchodzisz w Start->Panel sterowania->Kontrolery gier i tam testujesz. Jest pewna szansa że Windows zobaczy bez sterowników ale wtedy możesz mieć ograniczoną funkcjonalność tzn. nie wszystko będzie działać. Zawsze zostaje szukajka google gdzie wpisz model kierownicy

marbed zrobiłem tak na samym początku jak przyjechałem mu ją spróbować podpiąć,windows ją widzi ale nic nie działa żaden przycisk.

Dziękuję asterisk za link jutro spróbuję mu je zainstalować może pomogą :slight_smile:

Niestety,zainstalowałem sterowniki które podał asterisk ale nic nie pomogły,wciąż żaden przycisk nie działa.Sprzedający jak narazie nie odpowiada na żadne pytania tzn nie pojawia sie jak narazie na nr gg który podał,siostrzeniec ma sie spróbować z nim skontaktować telefonicznie ale nie wiem jeszcze kiedy.

Złączono Posta : 15.11.2006 (Sro) 19:24

Pomimo iz pan od kierownicy pojawia sie ostatnio na gg to niestety nie odpowiada na zadne pytania szkoda :frowning:

17.11.2006Wciąż żadnej odpowiedzi ze strony sprzedawcy pomimo próśb.