Kierownica

Witam

Mam kierownice kupioną w 2000 roku, ktora podlacza sie przez port gier (nie USB) mam dyskietke ze sterownikami do win 95 a w internecie sa tylko do 98 i 2000 i chyba ME a do XP nie ma bo podobno chyba wogole takie nie istnieja i problem taki że ja wlasnie mam windowsa XP prof i chcialbym ją jakos odpalić i pytanie takie mam czy jest jakaś możliwość bym mógł jej jeszcze użyć?

Pozdrawiam Marus

Hmmmm… Tylko tak sie wlasnie zastanawiam ze ja chyba nie do tego działu… Jak moja pomylka to prosze o przeniesienie :smiley:

A jak pracuje na sterownikach systemowych z XP.

Jeśli nie ma sterów do XP spróbuj z 2000 jak są.

Producent i typ kierownicy.

Wogole nie pracuje tzn jest chyba jakos tak ze coś tam dziala np jeden guzik na kierownicy ale itak nie tak jak powinien bo np sluzy on do wejscia do opcji a on skreca w lewo.

Kierownica “Interact V3 Racing Wheel” a typu to nie wiem jak to sie sprawdza

Ile ma to przycisków i ile Osi???

Spróbuj wejść w panel sterowania -> kontroler gier i tam wybrać odpowiednia sam niedawno z czyms takim wałczyłem :slight_smile:

Powodzenia

PZDR

Hmm…Moze tak: Wygląda to Tak

Ostatnie stery widzę do systemu ME - tak więc czarno to widzę.

Spróbuj tego:

Ster

Ok sprobuje.

A takie pytanie jeszcze bo znalazlem strone ze serownikami do ME TU i na dole jest text

Czy może to coś oznaczać? zeby w tym z 6 guzik cos to zainstalowac

Dokładnie to nie wiem o co chodzi,ale prawdopodobnie aby instalować do tej kierownicy stery z kierownicy/pada sześcio guzikowego.

No to tez tak sprobuje :slight_smile:

Dzięki

Jeszcze sie odezwe jak to z tym

Pozdrawiam