Kierunek po gimnazjum - wybór dalszej szkoły

Ja lece do technikum logistycznego . :slight_smile:

ja w tamtym roku wybrałem Lieum profilowane Zarzadzanie Informacja … i jestem zadowolony :slight_smile: nic nie robisz i dostajesz dobre oceny 8)

Ciesz się ciesz, zobaczymy jak później zdasz maturę, jeśli chcesz dobrze - co jest dla Ciebie bardziej wartościowe, dość słaba ocena w dobrej szkole czy dobra ocena w gorszej szkole. Oczywiście zależy, jaki jest u Ciebie poziom.

poziom zalezy od nauczyciela, generalnie szkoła nie jest najgorsza :stuck_out_tongue:

boczi ma racje, znam ludzi co mieli dobre oceny, co ja mówię, bardzo dobre! a i co im z tego… :?

Do jakiej sie szkoły idzie to nie jest zbytno ważne, no chyba że totalne dno… najważniejsze to zeby sie chcieć czegoś nauczyć :wink: niestetu trudno z tym bywa…

Ja bym poszedł do jekiegoś liceum o profilu matematyczno-informatycznym :roll: Ale pójdę chyba do jakiegoś ogólniaka… Niewiem jeszcze gdzie dokładnie.

____________________

pomylić się nie można…

A ogólniak to co?? Zawodówka :o ?

LO- Liceum ogólnokształcące :stuck_out_tongue:

Idę do 3-go ogólniaka w województwie podlaskim. I LO w Suwałkach :smiley:

nie liceum ogólnokształcące :stuck_out_tongue:

To była ironia

A co ma piernik do wiatraka?

Liczy się chyba wiedza , niż to co na papierku.Wiesz równie dobrze możesz mieć same dopuszczające , a pracować np : w M$

Złączono Posta : 27.04.2007 (Pią) 14:01

np : Mój nauczyciel uczy w szkole fizyki , i jest naprawdę dobry , a z tego co wiem , to się w szkole nie uczył najlepiej.

Ja tam idę na mat-inf. Wolę to niż humanistyczny :slight_smile: