Kilka dziwnych zmian w systemie

Witam! od jakiegoś czasu zauważyłem kilka niepokojących mnie zmian. Mianowicie, po zalogowaniu się na konto muszę przez menadżer odpalać explorer.exe ponieważ sam się nie włącza od razu, w menadżerze urządzeń jest pusto nie ma nic?! I wszystko co przewijam np. strony itp, to tak dziwnie się slajduje i tnie… Proszę o pomoc!

reinstalacja systemu w tym wypadku.

To jedyna możliwość? Ja się kompletnie na tym nie znam i jeszcze wgrywanie tych wszystkich sterowników =/…

Ewentualnie zainstaluj opcją aktualizacji (usunie system bez dokumentów, programów itp, a wgra nowy system, zaktualizowany, powinno pomóc).

Jak to zrobić ;)?

Odpalasz kompa jak teraz ręcznie odpalając explorer, potem ładujesz płytę z xpekiem i wybierasz zainstaluj…

lepiej jest zainstalować system na nowo. Taka naprawa/aktualizacja doprowadzi do tego, że i tak bedziesz musiał instalowac Windows od podstaw.

Jakieś rady? po prostu formatuje wszystkie dyski, ten z systemem ostatni. Później po wszystkim wkładam płyte od XP’ka i instaluje system? poradze sobie z tym :D?

Powiem z pamięci- wybierasz instalacje Windowsa-> wskazujesz dysk z systemem-> klikasz dany przycisk odpowiadający za usuń dysk-> zaznaczasz wolne miejsce po usunięciu jako pożądane. Sama instalacja- jak masz po Polsku to wykucie co klikać na pamięć jest zbędne :wink:

EDIT: Zapomniałem dodać. Włanczasz komputer, wkładasz płytke z Iksem, uruchamiasz ponownie i przy rozruchu dostaniesz wskazówke co kliknąć by rozpocząć rozruch z płyty. Jak nawet nie będziesz wiedział co dalej, wycofanie się od decyzji jest całkowicie możliwe.