Kilka godizn pracy i grafika sie wali

Problem poolega na tym ze np po 10godzinach pracy zaczyna mi sie psuc interfejs graficzny paska startu wyglada on tak:

e4df5022f4fd75eem.jpg

Masz zainstalowane gg ?? 8)

tak…

na 99 % to winagadu gadu, też to miałem, jaka masz wersję gg ??

Najlepszym rozwiazaniem bedzie, odinstaluj gg, zainstaluj jakiś multikomunikator np. aqq, jesli problem ustapi, bedziesz znał przyczynę ;]

Jesli nie , bedziemy szukać dalej powodów sypania explorera u ciebie :slight_smile:

v7.7.0

jutro zainstaluje multikomunikatora

Również mam taki sam problem. Zainstalowane najnowsze gg.

pajorro

więc tak jak mówiłem, odinstaluj gg, i zainstaluj multikomunikatora :mrgreen:

Jak by dalej to samo się działo, pomyślimy co dalej ;]

niestety ale znowu pad Explorer… a mam multi komunikatora ( Aqq )

tylko teraz sie n e wali pasek tak jak wczesniej tlyko nie dzialaja ikony itp

hmmmm, czy instalowałeś najnowsze sterowniki do wszystkiego ?

Czy może jakies z xpka ?

Ludzie - to wina przegrzewającej się karty graficznej lub chipsetu. Koledze siadł wiatrak na geForcu (dzięki bogu że to był geforc) i miał takie objawy kilka razy dziennie (a wcale nie używa GG) po naprawieniu wiatraka (wymianie) już nigdy takie objawy nie wystąpiły. Po prostu jest Lato, jest ciepło i kompy się przegrzewają. Dlaczego nikt nie pisał o takich objawach w Zimie czy na Wiosnę ?? Jak możecie w ogóle zwalać na jakiś program nie mając ŻADNYCH dowodów ?? Przecież to absurd.

fist

[tylko teraz sie n e wali pasek tak jak wczesniej tlyko nie dzialaja ikony itp]

Takie są objawy. Nieraz nawet menu start robi się całe w aero glass i nie widać nic. Radzę pomyśleć o wydajniejszym chłodzeniu…

dzis zapewnilem mojemu komputerkowi takie chlodzenie ze az muzyke zagluszalo a i tak pojawily sie problemy…

jezeli mowisz ze to od przegrzewania sie to ciekawe czemu jak zrestartuje kompa to problem znmika na najblizsze 5-6 godzin

Miałem tak samo na moim kompie ale zainstalowałem oryginalnego viste a nie RC1 i najnowszą wersje gg i niema problemu poza tym dobrze jest zassa tez poprawki od M$… jest już z 18

Ja tam jestem zadowolony

ja lece na wersji testowej :stuck_out_tongue: bez zadnego cracka ani stopera.

aktualizacje mam poinstalowane oraz najnowsze gg ( w tej chwili mam Aqq )

A co to jest ta “wersja testowa” bo na pewno nie od Microsoft. W życiu nie słyszałem o wersji testowej Visty (oprócz tej na vmware). :stuck_out_tongue:

To wersja wydana przez M$ wersja testowa 30 dni… normalnie legalnie można było zassać z np IDG.pl czy jakoś tak wiem bo sam ściągałem… 8) ale jak sama nazwa wskazuje to wersja testowa i zawiera wiele błędów… W laptopie mam Viste Home Premium i działa o niebo lepiej niż ten sam odpowiednik w wersji testowej na stacjonarnym… róznice nietylko sie czuje ale i widzi 8)

Wszelkie wersje testowe (Beta RC) można było używać legalnie do 1 czerwca 2007. A innych wersji testowych Microsoft nie wydał.

Z tond pobiera się wersje testowe: http://www.microsoft.com/emea/technet/e … fault.mspx

Ale jak na razie Vista jest niedostępna…

No to nie wiem co ja miałem ale na pewno 30 dniowe :smiley: ale zapodałem timestoper’a i wykładam na to :smiley: Przy instalacji wybierasz jakiego chcesz windowsa od startera do ultimate :smiley: A pobierając oprogramowanie ze strony M$ kończy się komunikatem Dziękujemy za korzystanie z legalnej wersji systemu Windows Vista normalnie poezja :smiley:

itq5

Normalnie przeczytaj regulamin forum piracie :stuck_out_tongue: :lol:

W laptopie mam oryginał :smiley: a na stacjonarnym XP… bo ten testowy ultimate to taki sobie… ale za dużo błędów zawiera :? Taki ze mnie pirat jak z koziej d*** trąba :smiley:

Heh! Skąd ja to znam :wink: Właśnie ten numer ze zwiewającymi paskami był pierwszym jaki mi Vista wywinęła i też głupiejąc na ten widok zrozumiałem, że rodząca się do niej miłość będzie trudna :stuck_out_tongue_winking_eye: Odstaw wiatraki, to nie wina przegrzewania grafiki. U mnie ten błąd ustąpił wraz z aktualizacją systemu albo sterowników. Nie wiem dokładnie czego, bo pakowałem co tylko się nowe pojawiło. Do teraz mam spokój, przynajmniej z tym. Ale właśnie wywaliłem najnowsze pobrane aktualizacje, bo system zamiera raz na pół godziny i myśli, diabli go wiedzą nad czym terkocąc przy tym rytmicznie dyskiem. Sprawdziłbym chętnie w jakiej dysk jest kondycji, ale niestety nie mam dostępu do SMARTa bo takowego dla mojego dysku, płyty i systemu nie zaplanowano :? Przeinstaluj najlepiej, jeśli możesz system od nowa. Wrzuć najnowsze stery, pobierz aktualizacje… i wracaj z następnym problemem :wink: :stuck_out_tongue_winking_eye: