Kilka nurtujących mnie pytań

(3dm Racek) #1

Mam kilka takich nurtujących mnie pytań, ale to są pytania błache, więc gdybym zadał pytanie 'czy są lepsze karty niż 128 bitów' zostałoby zapewne zablokowane.

Więc zbieram kilka takich pytań:

Czy są lepsze karty graf. niż 128 bitów ?

Jeżeli tak to jakie są najmocniejsze ?

Gdzie mogę szukać cenników kart [i nie tylko] ?

Jakie są największe pojemności dysków [dostępne dla zwyłego człowieka :wink:]

Czy lepiej jest na nowo kupionym dysku tworzyć partycje przy instalacji windws czy lepiej pójść do kolegi, podpiąć dwa dyski i z poziomu jego systemu zrobić partycje ?

(boczi) #2

Lepsze, tzn? Tak, są karty graf. na szynie 256 bit.

Cenniki -

http://www.skapiec.pl

Pojemności dysków - 400GB

A tutaj, wg mnie nie ma róznicy.

(Adi171717) #3

Korzystajac z topica zadam pytanie odnosnie cywilizacji zza muru, czyli:

*jak wyglada chinska klawiatura !?

*jak oni tworza na niej te swoje obrazki ?! :smiley:

(Canaletto) #4

chińska klawiatura wyglada tak jak nasza, tylko z chińskimi znaczkami, jak ktoś oglądał James'a Bond'a to wie o co chodzi...:stuck_out_tongue:

(dżasny) #5

CANALETTO a czy wiesz o tym ze oni tam maja kilkaset o ile nie kilka tysiecy ty znaków! !!

(Patricko) #6

Widzialem w TV, chyba na Game One wywiad z goscmi ze studia w Japonii ktorzy tworza grafike 3d do gier.

Najlepiej wygladal windows.

Wszedzie krzaki, nic nie wiadomo.

A ich klawiatury nie roznily sie od naszych prawie niczym poza znakami na klawiszach.

(Canaletto) #7

wszystkich którzy są ciekawi jak wygląda chińska klawiatura (a wlasciwie angielsko-japońska :slight_smile: ) niech wchodzą tu :http://www.johnnyjet.com/images/PicForNewsLetterOSAKA6192004JAPANESEKEYBOARD.JPG

(Damian) #8

Nie taki diabeł straszny,jakim go malują :slight_smile:

(Adi171717) #9

Teraz jestem zaspokojony :smiley:

A tak nawiasem mowiac kultura nie do rozszyfrowania dla czlowieka spoza muru :smiley:

Budujac mur, wprowadzajac slowa krzaki i dzwieki gdukane rzeczywiscie mogli sie ukrywac z technika przed swiatem... :smiley:

(3dm Racek) #10

Nic nadzwyczajnego, ale przyznam, że ciekawie wyglądaję niektóre klawisze tak jak np. coś z prawej po spacji :smiley:

(Adi171717) #11

Hm... mam wrazenie, ze te znaczki japonskie to tylko skladowe do wiekszych obrazkow... ale tak naprawde pojecia nie mam jak by te klawiature wykorzystac :slight_smile: