Kilka Podzespołów- grafa,mobo,procek

Szukam Płyty głownej,procesora i karty graficznej do wydania mam 1300zł co polecacie?

Aha mam już kupioną obudowe,zasilacz 450 W i 3GB RAM DDR2 800MHz i reszte czesci.

procka będziesz podkręcał ?

Mogę :slight_smile: jeżeli bedzie taka potrzeba swojego Celerona 2,4 morduje do 3,6 jak gram w Crysis i tak lekko przycina na minimalnych :smiley:

e2160 + abit ie 35-e + 8800 gt galaxy cm :smiley:

E2160 - 200zł

Foxconn P35A-s - 350zł

8800GT 512Mb - ok. 700zł

___

1250zł

Pentagram Hp-100ALCu 50zł

Dziekuję za pomoc nie spodziewałem się że z taka kasą starczy mi na 8800 GT. Naprawde jestem miło zaskoczony jeszcze raz dziekuje naprawde ułatwi mi to zakup dobrego sprzętu :slight_smile:

Jaki dokładnie to zasilacz, marka i model ?? jakie dokładnie to ramy ??

Do tego pasta termoprzewodząca Arctic Silver 5 ok 15 zł, jak wentylator będzie dla ciebie za głośny to zmień go na Acutake 92mm

Ramy 3x GOODRAM DDRAM II 1 GB 800MHz PC6400 CL5

Zasiłek Chieftec 450W GPS-450AA-101A

A Wentylator bedzie git bo zawsze gram na słuchawkach :slight_smile:

Czyli zasiłka dobra nie trzeba się obawiać.

Ah mam jeszcze jedno pytanie :wink: jak mam na kompie zainstalowanego WinXp SP2 OEM to nie moge już go wgrać na nowej maszynie, musze kupić nowy system? Bo mam już kupca na starego kompa i nie wiem czy sprzedawać go z XP czy zostawić go sobie ?

możesz… wystarczy telefon do MS że spaliła ci się płyta główna… ok. 5min i masz aktywowanego :wink:

PS. oczywiście jak wykonałeś aktywację!

Oczywiscie ze wykonałem , czyli nie musze wydawać kasy na nowy systemik Dzieki za info :smiley:

Coca-Cola ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.