Kilka problemów w jednym

Witam z początku tematu odrazu powiem ze przepraszam jesli w zlym dziale czy cos ale to moj pierwsyz post wiec prosze o wyrozumialosc… A wiec problem glownie krazy wokol mojego gadu gadu… Polega on na tym ze eksportowalem liste gadu gadu a teraz ne moge jej zaimportowac poniewaz pokazuje sie blad i karze mi zaimportowac później lecz jesli to robie od dwoch dni a moze i wiecej … wiec jest jakis sposob odzyskania tych kontaktow najlepiej przez ich importowanie z serwera gg ?? oczywiscie przypomne ze nie tworzylem zadnego pliku tekstowego ani nic bo nawet nie zdarzylem jak sie o tym dowiedzialem bo mialem uszkodzony profil na gg… wiec to jest moje pierwsze glowne pytnie “”"""“czy da sie te kontakty jakos odzyskac??”"" A jesli nie to znalzlem cos pomyslalem i poszedlem do starego komputera tam mam tez to gg z tym numerem i tam wiekszosc kontaktow jest oczywiscie nie ma tam z ilus ich ale wiekszosc jak najbardziej jest reszte to juz bym nawet mogl bym sobie dopisac allee problem tkwi w tym i pytanie: czy gdy przekopiuje caly folder z danych aplikacji ze starego komputera z tym numerem to czy to bedzie chodzilo ?? i czy jesli tak to czemu akurat tutaj na nowym komputezrze jak wchodze w moj komputer i w narzedzia i chce opcje folderow wlaczyc to jej poprostu najprosciej nie ma?? z góry prosze o jakąs pomoc i wyrozumialosc z gory dziekuje … pozdrawiam stiui

Może przejdź na stary komputer, eksportuj kontakty które masz do pliku TXT i przy pomocy dyskietki lub pendrive’a przenieś na nowy i spróbuj zaimportować z pliku. Daj znać. :slight_smile:

okey greh tylko jakbys mogl powiedz mi szczegol po szczegole jak je zaimportowac czy trzeba je jakos specjalnie zapisac i z ktorego pliku je przekopiowac pozdrawiam serdecznie

W starym kompie dajesz Kontakty --> Eksport Listy kontaktów i do pliku TXT

Na nowym kompie dajesz Kontakty --> Import Listy Kontaktów z Pliku, wskazujesz ten plik i klikasz ok.

Powinno zaimportować.

stiuiTM ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.