Kilka Problemów z Mandrivą 2007

:stuck_out_tongue:

Zrobiłem tak. Pobralem PCLinuxOS. Zainstalowałm na dysk. Włączyłęm beryla i gites. Żadnych błędów itd. Jedyne co mnie męczy to przy starcie (live cd ) wybralem Polski a wlaczyl i zainstalowal sie angielski. W ustawieniach jezyka jest tylko US english. Jak dodac polski??

Mam te wszystkie efekty co na tych linkach są nawet. Jedynie nie umiem pisac ogniem po ekranie i jak sie przełącza pulpity tak jak koles zrobil ze 4 obok siebie i jednym na 2 przejezdrzał (4 pulpity w 1 długi zrobi)

Oraz Jak neta wziąśc. W konfiguratorze wszystko sie robi potem pokazuje complete itp a i tak nie działa.

Bo takie efekty ma compiz fusion, a nie beryl.

Ok włączyłem Compiz Fusion ale nadal się obraca ekran podczas przenoszenia okienek na brzeg monitora a nie przesuwa. Jedynie nie ma już tej kostki po wciśnieciu środkowego klawisza myszki.

P.S

Na filmiku pisało ze to jest jakis Plugin. i chyba go trzeba z neta dossac. Czy jest od razu ??

baciany

:arrow: http://opencompositing.org

a po wylogowaniu nie masz opcji wyłacz komputer?? sprawdziłeś? czy odrazu reset z buta? te bajery to tylko dla szpanu czy jak, w pracy nie pomagają . nie polecam KateoS miałem jak i 9 innych linuxów i najlepsza dystrybucja to linux edu-cd kiedyś bazował na czystym debianie,teraz na ubuntu.

No wada mandrivy. Ja też tak miałem.

Ja się z tym po części zgodzę. Mi przydaj się compiz, a dokładnie sześcian i rozkładnie aplikacji. Resztę mam wyłączone.

Reszta to dla szpanu.

Pozdrawiam

expo w C-F się przydaje.

Sprawdzalem nie byo guzika. a tych eektów nawet wylaczyc nie moglm bo mi sie puste okno otwieralo.

Alr jk mowilem wgralem sobie PCLinuxOS 2007 i wszystko dziala jedynie nie moge neta ustawic

ja tez nie umiałem tam ustawić neta, dlatego zmieniłem na mandrive 2007 ;] i szybko wszystko skonfigurowałem

A mi w Mandrivie 2007 właśnie coś nie działa.