Kilka pytań do legalnej wersji visty

Witam! Mam pare pytań dotyczacych Visty :slight_smile:

Posiada OEM Vista Ultimate i powiem wam ze system chodzi opornie jak na mój sprzet: P4 3,6GBz, 2x 512DDr2, 300GB SATA2, Radek X550.

Jak wejdziecie we właściwości systemu tam będzie ocena waszego sprzetu - podajcie ją i przy jakim sprzecie ona wychodzi :slight_smile: u mnie jest 3,6 :confused:

Mam problem z Vista z 2 aplikacjami:

Mail - nie wiem jak zimportowac wiadomnosci z programu Outlook Express 6 z XPka. Wybieram tak odpowiedni folder, ale program pokazuje że on nie zawiera poptzednich wersji poczty??? Co z tym zrobic

No i drugi problem mam z dzwiękiem. Pobrałem org sterownik do Realtek AC97 Hight Definition Audio ale nie dośc ze dzwiek gra cicho to na dodatek jak dam potesjometr w systemie na full to sterasznie harczy :/:confused:

HELLPP:)

Pozdrawiam, Przemek Szewczyk

To nie jest ocena całego sprzętu. To po prostu index sprzętu ktory masz najsłabszy. Ja np. mam 2.8 za słabiutkie RAMy, za dysk np. 5.5, procek 4.0.

Co do poczty używam The Bata i jest ok. Maile i kontakty w jednym pliku backup, który potem tylko wgrywasz :slight_smile:

Sterowników na razie nie ma, albo są w fazie Beta. Ja jadę na CMedia na tych domyślnych i jest ok.

Witaj i dzięki za odpowiedz :slight_smile:

Powiedzi mi…jak u CIebie wogóle pracuje finalna Vista ??? u mnie system chodzi wolno a zwłaszcza uruchamianie systemu :frowning:

  • Czy w TheBat’cie moge zimportowac cala poczte z Outloocka ?? tak żeczy ta poczta była w odebranych wiadomosciach TheBata??

Co do The Bata to zaimportujesz tylko plik backup wcześniej utworzony w Bacie :frowning: nie ma możliwości importowania baz z innych programów.

Co do Visty to u mnie nie chodzi najgorzej. Oczywiście gorzej niż XP, ale to kwestia przyzwyczajenia i muszę wymienić ramy oraz grafikę. Wtedy powinno być wyśmienicie. Uruchamia się ciut szybciej niz XP - pewnie to przez brak boot scrina który spowalniał rozruch sysa.