Kilka pytań na temat xbox360

Witam, z góry mówię i ew. przepraszam adminów, ale nie bardzo wiedziałem gdzie umieścić tego typu temat, a więc przejdę do rzeczy gdyż jak w temacie mam kilka pytań co do konsoli xbox360, bo zamierzam kupić w raz z nią GTA 4.

  1. Czy jeśli mam internet do tego PC (po kablu osiedlówka) to będę mógł go podłączyć pod xbox’a aby grać w multi playera?

  2. Czy jest możliwość celowania myszką z komputera w xbox’ie? Przydatne podczas strzelaninek…

  3. Czy będę mógł odpalić kopie zapasową (np. przegram na kompie oryginalną płytkę GTA 4, lub ściągnę z internetu), bo jak wiadomo owa gra sporo kosztuje.

  4. Znalazłem konsole w mediamarkt za bodajże 800zł, a widziałem, że gdzie nie gdzie można kupić jakieś zmodyfikowane wersje za więcej, no i czy ta podstawowa wersja z MM będzie spełniać te wszystkie pkt co wyżej?

PS. Proszę nie pisać nic o PS3, bo interesuje mnie tylko xbox360 + GTA 4 =)

  1. Na pewno tak, ale jak zrobić to już pytanie nie do mnie.

A potrafisz odpowiedzieć na pozostałe pytania?

  1. Coś słyszałem o takich myszach, bo oczywiście istnieją zestawy klawiatur i myszy pod XBOX 360, ja nigdy nie zajmowałem się konsolami, więc jak jest z celowaniem nie wiem, choć skoro jest mysz, to czemu miałaby nie namierzać.

  2. Musisz się zapytać czy podstawowa wersja zawiera mysz i klaw. ale wątpię, żeby w podstawie takie bajery dołączali.

  3. Z konsolami zawsze tak było, że musiałeś mieć jakąś specjalną czarną płytę od dołu :smiley: wątpię żeby ci się udało na podstawowej wersji odpalić przegraną z kompa.