Kilka pytań o laptopach

Witam. Mam zamiar kupić jakiś tani laptop(do 2500zl), i jak widze na forum jest dużo tematów tego typu. Proszę o pomoc w kilku sprawach gdyż nie znalazłem tam odpowiedzi.

Zależy mi na bezprzewodowym internecie(w tzw hot spot’ach), ale nie wiem dokladnie jaką kartę muszę do tego posiadać:/ Wystarczy że w wyposarzeniu laptopa jest karta Wi-Fi?

Spotkałem się też informacją o karcie grafiki, że nie było podane ile ma pamięci, tylko “do 128mb”…, co to znaczy??

Na razie jestem zainteresowany laptopem który znalazłem w jednym ze sklepów sieci MediaExpert: LG Express G1323TY,15’’, 1,5ghz, dysk-60gb, 512ram, grafa-intel gma900, karty-Wlan i WiFi, modem, gwarancja 24 miesiące, cena: 2222zl.

Z góry dziekuje za pomoc!

że grafike zabiera troche RAM-u systemowego czyli jak masz np 512 a grafika jest do 128 mb to jeśli ustawisz grafe na 128 mb to będziesz miał tylko 384 mb na system i inne progrmy …

z tego co się oriętuje to tak

zwróć uwage na prędkość tego dysku

sąwersje 4200 i 5400 obr. na minute :stuck_out_tongue:

oczywiście im szybciej się kręci tym jest wydajniejszy :slight_smile:

okazalo sie ze mają jeden bląd w ulotce, dysk nie jest 60gb, tylko 40, reszta ok.

mimo wszystko i tak chyba się na niego skuszę, tylko mógłby ktos jeszcze potwierdzić czy karta WiFi wystarcza aby korzystac z internetu w hot spotach??

Jak ma dołączoną antene, ale pewnie ma. czy będziesz używał laptopa w domu, jak w domu to lepiej dokupić antene, dysk troche mały nie wiem jak to jest z laptopami ale typowe 3,5 cala o poj 40 gb są tańsze o 10 zł od 80 gb :stuck_out_tongue: