Kilka pytań odnośnie konsoli Playstation3

Witam serdecznie, otórz mam kilka pytań odnośnie PS3. Otórz przykładowo gra NFS Most Wanted została wydana na Playstation2 i tu pojawia się pytanie czy będzie ona działac na PS3? Czytałem gdzieś na jakiś forach że powinno wszystko bez problemu chodzić. Ale chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce od ludzi którzy posiadają PS3 ponieważ sam chciałbym wejść w posiadanie tego sprzętu.

Kolejne pytanie: w Xbox’ie aby grać przez sieć trzeba trzeba wykupić konto xbox live i to nie że raz sie zapłąci i można grać do bólu przez sieć tylko trzeba co kilka miesiecy o ile ma sie zamiar grać wykupić subskrypcję na kolejny czas określony a jak to wygląda w PS3? Za darmo czy trzeba coś wykupić?

Dajcie może jakies strony odnośnie PS3 [informacje podstawowe] żeby zapoznać sie z tematem, ponieważ nie mam zamiaru zadawać zbędnych pytań i zakładać co moment to nowy temat. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi na moje pytania. :smiley:

Za korzystanie z PlayStation Network nic nie płacisz, a dokładniej konto i granie przez internet jest darmowe. Płatne są tylko niektóre usługi, np. ściąganie niektórych gier. Link do PlayStation Network.

np w nfs most wanted gta IV i inne gry w których jest opcja multiplayer gra sie za free tak? skoro wybule za gta IV 150zł to wydaje mi sie ze multiplayer bedzie ze free! a za jakie usługi trzeba płacic oprócz ściagania filmów chociaż to mi sie oczywiste wydaje. ale prosze o potwierdzenie mojej tezy. Pozdrawiam :lol: