Kilka pytań odnośnie Visty

Witam.

  1. Athlon 3500+64 (oc 2400mhz), 1gb ddr/400, GeForce 6800GS 1250/500, łącze 2mb/s czy na TYM sprzęcie będzie sprawnie i bez mulenia kopma działać Windows VISTA Home Premium ?

  2. Czy na TEJ Viście bez problemu pogram w Counter Strike Source ? (obecnie XP)

  3. Czy skoro mój procesor to Athlon 64, powinienem mieć wersję Visty 64-bitową? i jakie są różnice między 32 a 64 wersjami?

  4. Czy programy typu NOD, GG, tlen, Skype, Emule, program do kamerki z Interii itp. “pójdą” bez problemu?

Zdaję sobie sprawę, że system kilka dni na rynku i mało kto testował. Ale…no właśnie…pewnie sporo osób już wcześniej “nabyło” wersje z neta, bawiło się, testowało, pewnie ktoś już z orginału się cieszy…Czekam na Wasze info ad. tych pytań. Pozdrawiam

  1. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=47&id=1991

  2. (tej znaczy której?) ale raczej pójdzie, może troszke gorzej

  3. 32 od 64 bit. różni sie tym ze 32 bity obsługuje maks 2 gb ram a 64 8gb ram(chyba). I wszystko jedno jaką wersje zainstalujesz. Ale z 64 bitowymi jest problem bo jest mniej na nie sterowników i na to sie najbardziej userzy skarżą.

  4. nod32 testowałem chodzi, gg chodzi (kompabitylność xp sp2), eMule chodzi, i narazie tyle testowałem, zaraz tam te przestestuje. To ci powiem.

tlen - niewiem, mam jakiś bład i nic nie pomaga

skype - działa

Ponieważ kolega nie odpowiedział tylko co do tlena, to uzupełnię info:

Tlen na 100% działa na MS Vista

Tlen user

Maksymalna obsługiwana ilośc pamięci w 32 bitowym Windows to 4GB,więcej obsłuży tylko 64 bitowy Windows

TEJ w sensie Windows VISTA Home Premium 32bit

Jak już udzielasz się na Forum to sprawdź wiarygodność Swoich informacji.

Tutaj wszystkie wersje Visty:

http://www.proline.pl/index.php?id=news … &grupa=art

Złączono Posty : 02.02.2007 (Pią) 10:11

Na razie zainstaluj wersję 32bitową (Microsoft udostępnił już możliwość otrzymania (po zarejestrowaniu się) wersji 64bitowej dla Posiadaczy 32 bitowej.

Generalnie z programów chodzi wszystko (czasem wystarczy nowsza wersja, czasem drobny trik).

Pozdrawiam

tak pójdzie nie wiem jak z 1,6 ale source chodzi.

Na pewno na 32 bitowej też będzie hulał. Aczkolwiek w przyszłości prym będą wiodły na pewno programy 64 bitowe więc moja rada to 64 bitowy sytem :wink:

Otrzymasz jeżeli zakupisz Vistę BOX