Kilka pytań

(Vavillo) #1

Po dwóch tygodniach pracy z Vistą, mam pare pytań (ich kolejność przypadkowa).

1. Czemu GeForce 6600 256 (Grafika wydajność dla Aero...) został oceniony (na początku) na 1, a teraz został oceniony na 3,4 ?

2. Czemu wersja Pandy (po angielsku) na Viste, nie chodzi u mnie?

3. Jak wyłączyć dość problematyczne potwierdzanie uruchamiania co drugiego programu, nawet wchodzącego w skład Visty?

4. Czy da się jakość obejść to długe włączanie neostrady na Viście (jest prawie dwa razy dłużej niż na XP (przy okazji cudem mi się udało zainstalować tą neostrade, było to dość kłopotliwe, niech coś z tym zrobią)

5. Co zrobić aby nie wyświetlały się takie aktualizacje jak: języki interfejsu (w tym bardzo potrzebny :smiley: tajwański i chiński :smiley: )

6. Windows defender sam się aktualizuje i skanuje pliki, czy trzeba go ustawiać?

7. Czy da się coś zrobić aby moją karte telewizyjną media center wykrywał (Aver tv)?

To narazie wszystkie moje wstępne problemy z Vistą, poza tym jest super :smiley:

(aero) #2

Jaka wersja tej pandy ?

jak sterowniki do visty będą zoptymalizowane, to i net szybciej będzie się włączał :stuck_out_tongue:

tak windows defender sam sie aktualizuje, i w tle skanuje pliki

(Miwidlak) #3

Tak , można (Panel Sterowania - Konta Użytkowników i Bezpieczeństwo Rodzinne - Konta Uzytkowników - Włącz lub Wyłącz Funkcję Kontrola Konta Uzytkownika

Karta musi być zgodna ze specyfikacją Media Center;

Pozdrawiam

Złączono Posta : 06.03.2007 (Wto) 22:58

Czasem tak się może zdarzyć. Tu akurat bym się nie dziwił bo poszło w dobrą stronę :slight_smile:

(Kramer) #4

Jeśli chodzi o antyvirusa polecał bym bardziej !avast http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=30&id=533 Który bardzo dobrze działa i na Xp i Na Viscie. Pracuję z nim już od dłuższego czasu i do tej pory nie miałem powodów do narzekania - a z pandą jak zawsze różnie to bywa

(Briho) #5

W Windows Update możesz ukryć wybrane aktualizacje. Z tego co pamiętam to trzeba zaznaczyć te niepotrzebne, kliknąć PPM i wybrać "ukryj aktualizacje", czy jakoś tak.

(aero) #6

Po kolei klikasz na każdą z aktualizacji, prawym przyciskiem myszki, i zaznaczasz opcję ukryj aktualizację :wink: