Kilka pytanek o legalny klucz

Witam. Mam kilka pytań. Czy na jednym legalnym kluczu może działać 2 komputery ??A sprawa wygląda tak. Z uczelni w ramach programu MSDN dostaliśmy legalny klucz. Po zalogowaniu się na konto otrzymałem klucz i w FAQ przeczytałem że licencja jest na 2 kompy. I teraz pytanie.

1)Czy można jeden klucz ładować do 2 kompów czy musze iść do admina po drugi klucz ?? I jeszcze jedno.

2)Jak mam legalny kluczyk, po instalacji zarejestrowałem system to co będzie po formacie. OD nowa rejestracja czy jakieś pliki przed formatem zabezpieczyć ??

3)Ile razy można formatować na takim kluczu i jak jest ze zmianą sprzętu.

jesli licencja(klucz) jest na 2 stanowiska (kompy), to:

1)mozesz i nie musisz isc do admina

2)od nowa rejestracja

3)z formatami do oporu, a ze zmiana sprzetu do bodajze do wymianu 2och kluczowych komponentow(dysk,proc,plyta…) …ale nie recze na 100% ze ostatnia moja odp jest do konca poprawna…

Tak jest napisane w FAQ:

Q: Can I install my software on two computers at once?

A: Yes, as long as you are the owner of both computers and both are being used for instructional purposes. NOTE: If you require another key for a product you must contact your program administrator.

a na co ci legalny klucz! !!

No żeby mieć legalny system. Podobno na początku 2007 ma być ogólnopolska akcja microsoftu przeciw piractwu. NIe wiem czy to prawda ale tak słyszałem.

A co Tobie mogą zrobić i w jaki sposób, co będzie policja po każdym domu chodziła i sprawdzała czy masz legalny system??

Wystarczy zainstalować Linuxa i wtedy wszytko jest legalne.