Kilka restartów połączeń z internetem w neo i spada prędkość

(dorcel21) #1

Hej.Zauważyłem pewną rzecz że gdy ściągam pliki z np.rapidshare to po kilku restartach połaczenia z netem spada prędkość ściagania.Jak pobieram normalnie 128-130 kb to przy następnym pliku spada do ok 40 kb.Czy to może mieć jakiś związek z nr.ip?Bo np.jak mi ściąga 40 to przerywam robie znów restart i idzie znów 128.Czy ktoś kto ma neo zauważył coś podobnego?Dzięki za pomoc

(Lucres91) #2

Ja też mam neo i mam dokładnie tą samą sytuację, że właśnie po kilku pobraniach i resach prędkość spada… Sam sie zastanawiałem dlaczego tak jest ale jakoś nic mi nie przychodzi do głowy ale popatrz na to z dobrej strony, że mimo wolno to i tak ściągniesz plik szybciej niżbyś musiał czekać na kolejne ściąganie bez zmiany IP :stuck_out_tongue:

ja jeśli kliknę download na rapidshare i widze że leci wolno to anuluje i klikam jeszcze raz download…

Czasem za 2 razem idzie już z normalną prędkością a jak nie to kolejny res, czekanie i jest ok :wink:

(Lucres91) #3

aha i teraz jeszcze przypomniało mi się moje spostrzeżenie że kiedy ta prędkość spada, utrzymuje się w granicach właśnie 40kb/s…

ja mam neo 512kb i spada do ok 35-40kb/s przy normalnej 63kb/s

kolega ma neo 1mb i spada mu do 40kb/s przy normalnej 130kb/s

2 kolega ma neo 2mb i jemu spada do 40-45kb/s przy normalnej 270kb/s