Kilka spraw dot. Battlefield`a Vietnam

Hey, mam kilka pytań dot. gry Battlefield Vietnam.

Kupiłem wczoraj tę grę i zainstalowałem, i zaczynam grać. I tu pojawiają się problemy.

  1. Gra baardzo długo się ładuje. Nie wiem czy jest tak zawsze, niezależnie od konfigu blaszaka czy to wina mojego komputera.

  2. Gdy już gra się wczyta (po około 3 minutach…) to niezależnie od rodzaju poziomu i tego czy lecę aktualnie nad wyspą czy nad morzem (gdzie gra powinna chodzić znacznie płynniej, ponieważ to jest sama woda…) na ekranie mam kiepskiej jakości pokaz slajdów. Nie wiem dlaczego tak jest. Mój pecet spełnia wymagania tej gry, a dokładnie:

Procesor: 952 Mhz

384 MB RAM

GeForce 5200 FX 128 Mb

Dodam też, że gram na najniższych możliwych detalach, mam wyłączony program antywirusowy, gg, przeglądarki i nie pobieram w między czasie żadnych plików. Wirusów też nie mam, a dysk miałem przedwczoraj sformatowany i mam 82% wolnego miejsca na nim i po przeanalizowaniu go systemowym defragmentatorem otrzymałem komunikat, że niema potrzeby jego defragmentowania… Dodam też, że o wiele płynniej działa mi Far-Cry czy też NFS Most Wanted… a obie z tych gier mają znacznie ładniejszą grafikę od Battlefielda Vietnam…

Czekam na porady :wink: Wydałem 50zł na tą grę i nie chcę, aby leżała ona teraz na półce… :expressionless: