Kilka systemów podczas włączania komputera

Problem jest dosyć łatwy, jak włączam komputer mam 3 razy windows XP i muszę nacisnąć enter i wtedy ładuje się system. W czymś się usuwało linijkę żeby komp od razu się ładował ( mam jednego XP a tamte to poprostu stawiałem na innym dysku inne systemy) proszę o pomoc

W Panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->Ustawienia->pod okienkiem z systemami jest przycisk Edytuj. Kliknij i daj zawartość. Jest to zawartość pliku boot.ini, a plik ten możesz znaleźć na dysku C (jest on ukryty, więc włącz pokazywanie ukrytych plików i folderów).

Powiedz, który system ma zostać, a które wywalić?

dałem edytuj i mam takie coś :

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(1)partition(3)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(1)partition(3)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional” /noexecute=optin /fastdetect

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional” /fastdetect /NoExecute=OptIn

multi(0)disk(0)rdisk(1)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional”=optin /fastdetect

System ładuje się ten drugi

Zostawiłem tak :

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(1)partition(3)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional” /fastdetect /NoExecute=OptIn

i wyskakuje mi jeden system a niżej windows domyślny wiec nie o to tez mi chodziło

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /fastdetect /NoExecute=OptIn

To zapisz.

pomogło wielkie dzięki temat do zamknięcia