KINGSTON Traveller II+ ratujcie stracilem połowe pendrive

Mam takiego Pendrive KINGSTON KUSBDTII+/1G - 1024MB, Data Traveller II+ podzielilem go sobie na dwie czesci takim programikiem co byl na pendrivie

Ta druga czesc byla zabezpieczona haslem

Wczoraj po podlaczeniu pendriva do obcego laptopa byly problemy z zobaczeniem pendriva w pewnym momencie kompuer przeszedl w stan hibernacji slaba bateria a po wlaczeniu okazalo sie ze widzi pendriva tylko na pendrivie zamiast plikow katalogow jakies krzaczki

Dzisiaj podlaczylem pendriva do innego kopmutera juz swojego i to samo :slight_smile:

Zrobilem format pendriva bo tak mi powieidzieil i teraz mam pendriva sprawnego ale widze tylko ta polowe bez hasla czyli 500 MB nie wiem jak sie dostac do tej drugiej czesci ? bo mi wymazalo te programiki

Mam prosbe jak to zrobic a moze ktos mi przesle te programiki co sa na tym pendrivie

ardi@poczta.fm

Z gory dzieki za pomoc

A płytki CD do pena to nie dostałeś tam powinno być oprogramowanie.

Spróbuj z niego zdjąć wszystkie partycje i załóż i sformatuj.

W XP spróbuj to wykonać z poziomu zarządzania dyskami.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=41303

Lub będzie potrzebne hasło aby to zrobić - wtedy dzwoń do serwisu Pena i niech podpowiedzą czym to zrobić.

Dzieki za podpowiedz ale wlasnie nie dostalem zadnej plytki ale sprobuje zadzwonic do serwisu to bedzie chyba najlepsze wyjscie chyba ze bede mial szczescie ze zerknie tutaj ktos kto ma :slight_smile: tego samego pendriva i mi przesle programiki