KINGSTON Traveller II+ ratujcie stracilem połowe pendrive

(Ardi) #1

Mam takiego Pendrive KINGSTON KUSBDTII+/1G - 1024MB, Data Traveller II+ podzielilem go sobie na dwie czesci takim programikiem co byl na pendrivie

Ta druga czesc byla zabezpieczona haslem

Wczoraj po podlaczeniu pendriva do obcego laptopa byly problemy z zobaczeniem pendriva w pewnym momencie kompuer przeszedl w stan hibernacji slaba bateria a po wlaczeniu okazalo sie ze widzi pendriva tylko na pendrivie zamiast plikow katalogow jakies krzaczki

Dzisiaj podlaczylem pendriva do innego kopmutera juz swojego i to samo :slight_smile:

Zrobilem format pendriva bo tak mi powieidzieil i teraz mam pendriva sprawnego ale widze tylko ta polowe bez hasla czyli 500 MB nie wiem jak sie dostac do tej drugiej czesci ? bo mi wymazalo te programiki

Mam prosbe jak to zrobic a moze ktos mi przesle te programiki co sa na tym pendrivie

ardi@poczta.fm

Z gory dzieki za pomoc

(JNJN) #2

A płytki CD do pena to nie dostałeś tam powinno być oprogramowanie.

Spróbuj z niego zdjąć wszystkie partycje i załóż i sformatuj.

W XP spróbuj to wykonać z poziomu zarządzania dyskami.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=41303

Lub będzie potrzebne hasło aby to zrobić - wtedy dzwoń do serwisu Pena i niech podpowiedzą czym to zrobić.

(Ardi) #3

Dzieki za podpowiedz ale wlasnie nie dostalem zadnej plytki ale sprobuje zadzwonic do serwisu to bedzie chyba najlepsze wyjscie chyba ze bede mial szczescie ze zerknie tutaj ktos kto ma :slight_smile: tego samego pendriva i mi przesle programiki