Kino domowe 5.1 tonsul

A wiec mam takowe kino domowe w dużym pokoju. :smiley: Przy telewizorze mam dekoder polsatu echostar i dvd. wcześniej jeszcze miałem dodatkowo dekoder satelitarny z wejściami “surowymi” pod głośniki. to oznacza, że one też tak właśnie są podłączane. Teraz stary dekoder nie jest mi potrzebny i już go nie mam. Skutkuje to tym, iż nie mam ich jak podłączyć do dekodera bo to są analogi a w dekoderze jest wejście COAXIAL, czyli optyczne. Jest możliwość dokupienia jakiegoś wzmacniacza lub czegoś innego co mi ten sygnał przekonwertuje ? innymi słowy chodzi mi też o to aby z jednej strony była możliwość podpięcia tych analogów a z drugiej wyjscie na coax zeby podpiąć taki kabel http://allegro.pl/item539563635_markowy … _0_5m.html

Dodane 07.02.2009 (So) 23:15

odswiezam. :slight_smile:

Dodane 11.02.2009 (Śr) 13:55

odswiezam. :slight_smile:

Hi,

  1. Coaxial to nie optyczne!

  2. Przeczytałem to kilka razy i nie wiem czy dobrze rozumiem. Masz dekoder polsatu i masz głośniki i chcesz to jakoś podłączyć? Kup sobie amplituner. Mój echostar z polsatu ma coaxial ale ma też analogowe wyjście, więc wystarczy najtańszy wzmacniacz. Jaki masz ten dekoder?

  3. Chciałbym skontaktować się w zupełnie innej sprawie. Przeczytaj wiadomość prywatną.

JS