Kino domowe jako głośniki?

(Meteo17) #1

Witam czy jak zakupie zestaw kina domowego z telewizorem czy jest możliwość używania kina domowego do telewizora jak i do komputera ??

Np oglądam tv kino domowe wydaje dźwięki z telewizora, wyłączam telewizor uruchamiam komputer słucham muzyki i muzyka leci przez kino domowe no nie wiem jak to dokładniej ująć chodzi mi czy kino domowe może służyć również jako głośniki komputerowe??

(Mirekgw) #2

może służyć jako głośniki komputerowe .Tak zobacz jakie masz wejścia z tylu jesli masz Coaxal na kompie i w kine domowym lub inne wejścia instrukcja obsługi

kolego przeczytaj instrukcję zobacz z tyłu koputera jakie masz wejścia i jakie masz wejścia w kinie domowym i dokup takie kable jakie ci pasują to jest takie proste

może być połączone TV + komputer i kino domowe zależy wszystko od ilości wejść ja mam tak u siebie bo mam tyle wejść na kompie i kinie że wszystko jest połączone i tylko wybieram źrudło w kinie no już prościej nie umiem tego opisać nie wiemy jakie masz wejścia w kompie i kinie rusz trochę głową instrukcja się kłania

(Djkilof) #3

Tak, może posłużyć jako głośniki do komputera :slight_smile:

(Meteo17) #4

NO ale w jaki sposób to będzie wygladało czy kido domowe bedzie podłączone zarazem do tv i do komputera mam zintegrowaną karte muzyczną poprosze o jakieś linki czy nazwy kabli, rozgladam się za dobrym kinem domowym do 400zł może coś poradzicie.