Kino domowe jako głośniki?

Witam czy jak zakupie zestaw kina domowego z telewizorem czy jest możliwość używania kina domowego do telewizora jak i do komputera ??

Np oglądam tv kino domowe wydaje dźwięki z telewizora, wyłączam telewizor uruchamiam komputer słucham muzyki i muzyka leci przez kino domowe no nie wiem jak to dokładniej ująć chodzi mi czy kino domowe może służyć również jako głośniki komputerowe??

może służyć jako głośniki komputerowe .Tak zobacz jakie masz wejścia z tylu jesli masz Coaxal na kompie i w kine domowym lub inne wejścia instrukcja obsługi

kolego przeczytaj instrukcję zobacz z tyłu koputera jakie masz wejścia i jakie masz wejścia w kinie domowym i dokup takie kable jakie ci pasują to jest takie proste

może być połączone TV + komputer i kino domowe zależy wszystko od ilości wejść ja mam tak u siebie bo mam tyle wejść na kompie i kinie że wszystko jest połączone i tylko wybieram źrudło w kinie no już prościej nie umiem tego opisać nie wiemy jakie masz wejścia w kompie i kinie rusz trochę głową instrukcja się kłania

Tak, może posłużyć jako głośniki do komputera :slight_smile:

NO ale w jaki sposób to będzie wygladało czy kido domowe bedzie podłączone zarazem do tv i do komputera mam zintegrowaną karte muzyczną poprosze o jakieś linki czy nazwy kabli, rozgladam się za dobrym kinem domowym do 400zł może coś poradzicie.