KIS 2009 blokuje mi pewną aplikację

Witam. Często grywam w dwie gry - Tibia oraz Counter-Striker. Mam Kaspersky Internet Security 2009. Jako że gram w tibię mógłbym wiele stracić z powodu wyłączenia zapory co już raz się stało (kaspersky przepuścił keyloggera lecz firewall go blokował a gdy testowałem eseta wtedy jego firewall zawiódł). Niestety podczas grania w cs’a jestem zmuszony do wyłączania kaspa ponieważ grywam w niego z programem any-cheat “Sxe injected” który ingeruje w proces cs’a, a gdy w opcjach zapory w kasperskym dawałem do obu procesów (cs i sxe) uprawnienia do wszystkich dam dostępnych opcji oraz jak dawałem żeby na wszystkie opcje pytało mnie o działanie problem jest dalej. Objawia się tym że włączam sxe a następnie cs’a i jak mam włączonego kaspa to wtedy wyłącza mi proces cs. Czy wie ktoś jak zaradzić temu problemowi (żebym nie musiał wyłączać kaspersky’ego podczas grania w tą grę)? Piszę tu a nie w pomocy technicznej kaspersky’ego ponieważ nie mam to pomocy technicznej dostępu z powodu którego nie będę pisał ze względu na regulamin ;p