KIS 2010 - jak usunąć tę informację?

Witam

mam problem, nie mogę usunąć tej informacji

http://img35.imageshack.us/i/beztytuuivr.jpg/

chciałbym wyzerować wszystkie te liczby

wyczyściłem raporty ale to nic nie dało :frowning:

pozdrawiam

Zrestartuj komputer…

Właściwie, co ci tutaj przeszkadza?? :o Przeszkadza ci, że KIS 2010 wykrył u ciebie trojana i aplikacje typu riskware? Jeżeli chodzi o riskware, to ile razy otworzysz taką aplikację pojawi się o ten raz większa ich liczba, chociaż miałbyś tylko jedną taką aplikację. Według mnie, tą informację masz jako statystyka i po prostu traktuj ją tak - dla twojej wiadomości. Ważne, aby ten trojan był usunięty z systemu a jeśli chodzi o ten program wykryty jako riskware, to masz dwie opcje: albo go używać w trybie bezpiecznym,chociaż KIS zaliczy jako kolejny program riskware; albo go usuń, jeżeli obejdziesz się bez niego.

Jeżeli chcesz koniecznie zresetować tą statystykę, to zmień datę o miesiąc i uruchom komputer ponownie. Statystyki te znikną. Potem przywróć datę aktualną. I po sprawie.

restart komputera i zmiana daty nic nie daje, komu służą te statystyki

skoro wykasowałem raporty to oznacza, że zbędne mi są

jak się tego pozbyć?

Jeszcze raz ja. Mnie sam czas się zmienił( data) i właśnie wtedy zginęły wszystkie statystyki. Może datę trzeba o więcej cofnąć (o pół roku). Zostaje przeinstalowanie KIS 2010, ale na czysto. Musisz zachować tylko plik klucza albo najlepiej aktywować KIS kodem aktywacyjnym przy powtórnej instalacji. To tylko wtedy, jak irytuje ciebie ta statystyka, że nie możesz na nią patrzeć :o