KIS 2010 klucz licencyjny

Witam,

Kupiłem od gościa klucz do Kaspersky Internet Security 2010 i on jest w formacie .KEY i jak go mam wczytać do programu, aby go zaakceptował. Bo gdy go wpisuje w miejsce gdzie powinno się wpisać klucz to wyskakuje, że klucz nieprawidłowy “Błąd wejścia” Proszę o pomoc !

Więc raczej to piracki klucz…

Pliku *.key nie otwierasz. Tu http://www.kaspersky.pl/retail.html?s_act=howto∏=kavpersonal masz jak dodać klucz do kaspra.

kuboludek100 ,

KIS 2010 ma kod aktywacyjny

w formacie XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX

Odłącz internet, wpisz obojętnie jaki klucz… pojawi Ci się opcja aby wybrać klucz. Wskaż swój, zaakceptuj i włącz internet.

Nie.

Kis-owi podaje się ścieżkę do pliku o rozszerzeniu *.key.

Dajesz przeglądaj i podajesz owy plik.

Tak, ale w 2010 aby dojść w ogóle do opcji podawania ścieżki do pliku .key trzeba wcześniej wyłączyć internet. Nie jest tak samo jak w 2009

Co ty za bzdury pleciesz o tym internecie?? Jeśli klucz jest legalny to w KIS 2010 wybierasz tylko aktywację klucza z pliku, bez neta go nie aktywujesz

No czekajcie. Czy ktoś jest w stanie poprowadzić mnie krok po kroku jak to zrobić. Ale na podstawie WERSJI KIS 2010 a nie poprzednik.

Czy aby na pewno mówisz o 2010?! On ma tylko plik klucza, a nie klucz. Spróbuj u siebie zrobić tak jak mówisz - życzę powodzenia.

  1. Odłącz internet

  2. Kliknij na licencje

  3. Aktywuj ‘niby’ trial kolejny (nie uda się bo nie masz internetu)

  4. Przez podany wyżej sposób pokaże Ci się okno w którym będziesz mógł podać ścieżkę do pliku .key

  5. Po zaakceptowaniu możesz włączyć internet i uruchomić aktualizacje.

Nie wiem czy autor ma legalny klucz czy nie. Ja mając tylko plik .key musiałem zrobić tak jak napisałem wyżej (KIS 2010).

ffs , dzięki Wielkie zadziałało :slight_smile: