KIS 2010 na Win7

Czy używał ktoś pakietu security od kasperskyego na win7 64bit? Chciałbym wiedzieć przed zakupem, czy wszystko dobrze funkcjonuje. Pisałem w tej sprawie do pomocy ale nie uzyskałem żadnych konkretnych informacji, jedynie że nie jest wspierany i że może nie działać za co nie odpowiadają i że będzie wspierany po premierze.

Pobierz trial i sam zobaczysz co i jak.Klik,masz 30 dni testowania.

Ja używam. Problemów nie ma. Wykrywa wszystko jak trzeba

Również mogę potwierdzić, że na 7 x64 nie wynaleziono obecnie nic lepszego niż KIS 2010 :wink:

Ta wersja szybciej chodzi i nie spowalnia komputera tak jak kiedyś, sam jestem jej ciekawy, zainstalowałem i jeżeli przez te 30 dni bedzie działać tak jak w tej chwili to sam zastanawiam się nad zakupem.

Kaspersky®

Internet Security

2009 zaktualizowałem na Kaspersky®

Internet Security

2010 jak sie tylko pojawił w wersi pl i chasa mi na windows 7 rc 7100 x64 asz miło żadnych problemów,polecam .

Zainstalowałem przedchwilą KIS’a 10 i powiem Wam, że jestem zadowolony :slight_smile:

Stabilne to za mało powiedziane :slight_smile:

Polecam i tyle.

Ja używam KIS-a od marca wykupiłem licencję na Allegro,wcześniej jechałem na 2009 ale od kiedy mam 7 zaktualizowałem do wersji 2010 i jak do tej pory nie miałem żadnych problemów,więc polecam.