KIS 2010 - PDM.Keylogger czy fałszywy alarm?

Odkąd zainstalowałem windowsa 7 hp 32 bit KIS 2010 pokazuje przy starcie systemu, że kernel mode memory patch ma zachowanie podobne do PDM.Keylogger. Czy jest to fałszywy alarm ? Skanowałem komputer KISem i nic nie wykryło, przeskanuje jeszcze malwarebytes anti malware. Windows jest świeżo postawiony i oryginalny więc wydaje mi się, że to fałszywy alarm, jeśli tak to jak to wyłączyć ?

http://img510.imageshack.us/img510/7919/beztytuumt.jpg - taki sam wpis jak u Ciebie ?

Dokładnie tak tylko z tym, że mam angielska wersje.

To nie bierz do głowy przyjacielu Jest to znany bug Kasperskyego. Nie ma się czym przejmować … :lol: :lol: :x :x :x

Począwszy od v7 Kaspersky Internet Security i Anti-Virus zawiera dodatkową ochronę przed keyloggerami. Jednym z nich jest wykrywanie programów wykorzystujących DirectX metodą DirectInput do keyloggera. Niestety wiele legalnych programów stosuje podobne metody również ( najczęściej do gier i odtwarzaczy multimedialnych.)

Jeśli wiesz, że program jest bezpieczny (normalna gra od dużej firmy jak EA na przykład, lub odtwarzacza wideo jak PowerDVD czy WinDVD), to można go dodać do zaufanej strefy. :lol: :lol: :x :x :x

Usunąłem gg 10 i wszystko gra :smiley: To gg 10 i tak mnie juz denerwowało zużywało około 70 mb ramu. Zainstalowałem GG Lite i wszystko ok :). A jeszcze takie pytanie. Gdy włączam komputer to dopiero po pojawieniu sie ikonki w trayu Kasperskiego wyświetla się komunikat Protection enabled tak jak by ochrona była wyłączona w czasie uruchamiania systemu a jak mi wiadomo to KIS ma włączoną ochronę juz od załadowania systemu. Jak to z tym jest na windowsie 7 :stuck_out_tongue: ? Na XP czegoś takiego nie było.