KIS 2010 wykrył w odtwarzaczu mp3 na USB wirusy

Witam,

Mój brat kiedyś znalazł odtwarzacz mp3, pierwszy raz gdy go podpiąłem do komputera i zeskanowałem był czysty, wrzuciłem mu mp3 na ten odtwarzacz. Raz mój brat poprosił kolegę żeby wrzucił mu coś nowego z swojego komputera. Dziś brat chciał żebym usunął wszystkie mp3 odtwarzacza i wrzucił nowości. KIS 2010 wykrywał w odtwarzaczu trojany i konie trojańskie. Od razu wybierałem opcję usuń lecz było ich tak dużo, że zrobiłem szybki format tego odtwarzacza i wrzuciłem do pieca, gdyż to chyba nie rozwiązało problemu.

Nie mam pewności, że komputer jest czysty po tym incydencie, cofnąłem system o 3 godziny (zawsze robię pkt przywracania w danym dniu i jednocześnie mam 1 zawsze) wyłączyłem i włączyłem przywracanie systemu. Pełny skan KIS 2010 jak i szybki nie wykazały infekcji podczas skanowania. Ale chcę się upewnić, że wszystko jest ok.

Logi z OTL

http://wklej.org/id/275600/

http://wklej.org/id/275601/

Dziwią mnie te wpisy

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\Monitoring\McAfeeAntiVirus]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\Monitoring\McAfeeFirewall]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\Monitoring\PandaAntiVirus]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\Monitoring\PandaFirewall]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\Monitoring\SophosAntiVirus]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\Monitoring\SymantecAntiVirus]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\Monitoring\SymantecFirewall]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\Monitoring\TinyFirewall]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\Monitoring\TrendAntiVirus]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\Monitoring\TrendFirewall]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\Monitoring\ZoneLabsFirewall]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\Monitoring\AhnlabAntiVirus]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\Monitoring\ComputerAssociatesAntiVirus

skoro od początku mam tylko Kaspersky Internet Security 2010

W logu nic nie ma.

W OTL kliknij CleanUp /

To są normalne wpisy. Każdy Windows je ma.

Dzięki, kolejny raz mi pomogłeś za co jestem wdzięczny. A czy jeszcze jakieś logi są potrzebne??

Nie.

OT-y KOSZ