KIS 2011 - pliki uaktualnienia są uszkodzone

Witam,

od kilku dni posiadam Kaspersky Internet Security 2011. Wcześniej miałem Anti-Virus i był ten sam problem. Myślałem, że może teraz zniknie. Nie piszę do supportu póki co, bo nie wydaje mi się, że jest to problem z programem, tylko raczej z konfiguracją mojego systemu.

Mam win 7 x64. KIS instalowałem na swoim koncie na kompie, u mnie wszystko działa bez problemu. Jednak na drugim koncie przeważnie pojawia się ten błąd aktualizacji:

kisproblem.jpg

Czasem zaktualizuje się poprawnie, a czasem wyskakuje ten error. Jaka może być przyczyna?

Proszę o pomoc.

Pozdro,

emperex.

Na ile stanowisk masz wykupionego kasperskiego jak na 1 stanowisko to na drugim komputerze nie będzie poprawnie działał

Hmm ostatnio miałem też problem z tym programem. Pomogło ponowne zainstalowanie programu. Mi wyrzucił błąd coś z kluczem, że niby jakiś nielegalny czy coś takiego, dokładnie nie pamiętam. Wcześniej błąd z plikiem aktualizacji. Na razie KIS po nowej instalacji działa dobrze.

Mówię w tym przypadku o tym samym komputerze, a innym koncie użytkownika.

Już jestem jakby po “przeinstalowaniu” bo nawet więcej - zamianie z Anti-virus na KIS. Nie miałem żadnych problemów z kluczem. Licencja ta jak i zeszła jest oryginalna. Wcześniej był ten sam problem.

EDIT: Udało się samodzielnie rozwiązać problem. Chodziło o serwer proxy. Wystarczyło w ustawieniach wpisać proxy zamiast ‘wykryj automatycznie’ i teraz bez problemu się łączy i pobiera aktualizację.