KIS Pure 2.0 konfiguracja

Witam,

Problem dot. ww programu i konfiguracji reguł dla kluczy rejestru-reg file oraz dopuszczenia do połączenia z internetem (w tym aplikacje systemowe), zapora reguły dla aplikacji i pakietów.

Oraz działanie funkcji blokowanie banerów (jedyne co teraz robi to zezwala) dla FF19b4 ten w Pure jest ustawiony na 1.5 a FF jak wiadomo to teraz 18-19, zmiana w pliku instal.dat jest nie możliwa- odmowa dostępu, w F8 można zmienić min-max version na FF 18-21, ale po restarcie wszystko powraca do “normy” pomimo instalacji plików add-on dodatek nie działa, tak samo inne dodatki -

virtual keyboard 12.0.1.324 i url advisor 12.0.1.324 .

Poza tym nie ma dodatku Kasperski Pure w poczcie tym samym Anti Spam nie działa również- poczta systemowa Windows 7.

Funkcja Kontrola sieci domowej wymaga hasła, którego nie mam (nie ma hasła dostępu/logowania na komputerze) więc nie działa… tzn. działa, ale nie mam do niej dostępu bo nie mam hasła, które

muszę podać gdy kliknę na przycisk kontrola sieci (nie ustawiałem żadnego bo nie ma jakiego, wyskoczyło okno użyj obecnego i przejdź do ww. funkcji) i kółko się zamyka.

Czytałem dokumentacje K.Pure 2.0 pdf i “poradniki” na stronie Kasperskiego, ale to chyba jakiś ekolog od ocieplenia klimatu pisał, tragedia zupełna.

Podobno jest możliwość wyeksportowania ustawień programu i ich instalacji w drugim programie, czy byłaby możliwość podzielnia się plikiem od innych użytkowników programu?

Jakieś rozwiązanie problemu?