KIS: wersja angielska a polska

Witam

Z racji że kończy mi się ochrona na komputerze chciałbym ponownie zakupić program antywirusowy. Zdecydowałem się na KIS tak jak w poprzednim roku. Znalazłem taką ofertę na allegro: http://allegro.pl/item1155310339_kasper … _fvat.html

Tylko że tam jest wersja angielska. Niestety polskiej nie umiem znaleźć a chciałbym polską. Dlatego mam pytanie czy jeśli ściągnę z internetu wersję KIS 2010 w wersji polskiej i zastosuję w niej klucz zakupiony na allegro to czy wszystko będzie działało i będzie legalnie ?

Dzięki za pomoc

Co do działanie to będzie działać, ale co do legalności takiego rozwiązania nie jestem pewien.

no nie wiem czy będzie działać, bo miałem ten sam dylemat.

kupiłem klucz na Allegro do wersji angielskiej i klucz nie pasował do wersji polskiej. W kasperskym napisali mi, że to wynik regionalizacji.

Jednym słowem nie pójdzie ci polska wersja na angielskim kluczu.

Nie testowałem tego “odwrotnie”. Ale ja mam klucz do wersji polskiej zakupiony “w Kasperskym”, a korzystam z angielskiej wersji programu. Wszystko działa jak należy.

ok więc chyba będe musiał przeboleć wersję angielską :wink:

Podobny temat już tutaj był i potem zadałem to pytanie w Panelu Klienta na stronie polskiej Kaspersky’ego. Odpowiedzieli mi, że jaką wersję się kupiło, taką należy używać. Tu podaje link do tego tematu: kis-2009-eng-licencja-t314790.html .Tam chodziło o kupioną licencję w Anglii.

ok, dzięki