KIS - zacinanie się podczas skanowania

To, że KIS służy do skanowania każdy wie, posiadam KISa 2009, tylko mam z nim problemy, nigdy nie skanowałem kompa, co powinienem robić, mimo iż wszystko chodzi dobrze, noto kiedyś zapuściłem mu skanowanie, na początku wykrył wirka w… gadżecie do paska bocznego Vista który do gadżet miałem z płyty PCFormat, ciekawe. Problem występuje, jak dochodzi 40% skanowania, bo wtedy czy się pracuje na kompie, czy też nie, zawsze się przycina, czego efektem jest twardy reset. Czyli KIS służy do skanowania, ale nie wypełnia swojego zadania, mam Vistę HP, dlaczego tak jest?

Próbowałeś przeinstalować Kasperskyego? Zatrzymuje się na jakimś konkretnym pliku, z którym nie może sobie poradzić czy nie ma reguły?

NIe próbowałem przeinstalować, może to coś dać? Zatrzymuje się na konkretnych plikach, folderze.

Dobrze by było sprawdzić. Odinstaluj program za pomocą KavRemover

Przeczyść dokładnie rejestr programem RegSupreme

Zainstaluj nową wersję z instalki pobranej z Kaspersky.pl

Co to za folder na którym się zatrzymuje? Jakie zawiera pliki? Może to być jakiś szkodnik, z którym program sobie nie radzi, ale tego się dowiemy potem.

wiecie co? ponawiam problem, sprawdziłęm i przycina się na różnych lokalizacjach. Najapierw spoko, idzie ładnie, gdzieś 20%- zamułka procka, później jak trochę spadło zużycie proca RAM zaczął stopniowo się przeciążać, mam 2GB, doszło gdzieś do 1,90GB zajętych i zamułka, pierw brak odpowiedzi KIS, a później całkowicie myszką nie dało się ruszyć, pozostał mi twardy reset, dziś albo jutro zajmę się odinstalowaniem i przeczyszczeniem kompa.