Klan na Steamie - co i jak?

Witam.

Chciałbym założyć z kumplami klan na steamie (Counter Strike)

Serwer+Strona+Forum

Jak myślicie ile potrwa założenie takiego klanu ??

Forum zorganizuje i doprowadzę do porządku w 1 dzień.

Stronę też ja zrobię na gotowych szablonach CSS. (łatwiej :P)

Serwer - od jakiego providera najlepiej brać ? Ile to kosztuje ? Ile slotów najbardziej opłacalnie ? AMX znam, obsługa FTP też.

Pozdro.

Whiterabbit.pl, shooters.pl, gametec, gamepad - chyba najbardziej znane. ceny są różne, zależy od providera (cena jest za 1 slot). zależy, co chcesz grać i ile ludzi masz w klanie. jak tylko mecze ligowe/mixy to załóż server prywatny, na hasło. jeśli chcesz, żeby normanie ludzie też grali, to server musi być publiczny (wtedy jest droższy). 16-20 do publicznego, 10 do prywatnego (w sensie ligowego)

takie moje zdanie

kup 11 priv na mecze i mixy ten 11slot na hltv

gamesnet witherabbit shooters serwerygier ceny nie sa najniższe ale pingi będą świetne , niezawodność serwerów także

A właśnie podobno HLTV jest płatne. Jak to z tym jest ??

hltv.org

wchodzisz/rejestrujesz sie/zamawiasz hltv/podajesz ip serwa i pw/ hltv wejdzie i bedzie nagrywalo demko/ po meczu kick a demko mozesz sciagnac ze swojego konta na hltv.org

wszystko za free

Witam.Też jestem zainteresowany serwereami…Obecnie gdzie jest nataniej i niezawodniej?

skoro gracie w CS’a i macie klan, to chyba gracie normalnie nie ? nie lepiej wejść w listę serwerów w ulubionych i pospisywać nazwy ? (KampNO, gameTEC, GamePad, WhiteRabbit i wiele innych…) i wpisać nazwy w google, aby znaleźć strony i cennik ? samodzielność nie szkodzi. a dopiero później pytać o niezawodność. generalnie serwery, które w/w są bardzo dobre, ale nie wiem jak obecnie z cennikiem stoją.