Klasyczny ekran logowania

Jak w viscie włączyć klasyczny ekran logowania i mam problem nie działa mi secpol.msc i gpedit.msc

hakerus123 a w panelu sterowania przy kontach użytkowników powinna być opcja a jak nie to poszukaj tu > http://xp.net.pl/vista/vista_preview.html

Run =>gpedit.msc

Computer Configuration=>Windows Settings=>Security Settings=>Local Policies=>Security Options=>Interactive logon: Do not display last user name

To jak to zmienić?

Ustaw to na Enable

Ale nie działa mi gpedid.msm - czyli, co? Nie da się? Czy jest jakiś inny sposób?

Ustawiałem to przez gpedit.msc innej opcji nie znam

No cóż. Pomyślmy. To ma być .msm (jak pisałeś za pierwszym razem), czy .msc (tak napisałeś w poście powyżej), i tak ***, bo żadne nie działa.

EDIT

Proszę nie stosować wulgaryzmów

(adpawl)

Start=>Run=>gpedit.msc

Deunan K. , jest taka opcja w panelu sterownia a dokładniej chyba przy kontach użytkowników, nie pamiętam teraz dokładnie a nie mam aktualnie zainstalowanej Visty.

Domyslam sie, że posiadasz wersje Home Premium, a w takowej edycji nie uruchomisz tych narzędzi.

Dokładnie, to wersja Home Premium. Ale wydaje mi się, że tak samo jak w Windows 2000 nie było msconfig i pasował z Windowsa XP, tak samo możea z Visty na przykład Ultimate wprowadzić te narzędzia do Home Premium.

Mógłby ktoś te pliki przesłać mi? I dokładnie wyjaśnić gdzie powinny się znajdować?

GG: 2662457; e-mail: scp@op.pl

Z góry dzięki.

hę…Home premium nie ma tychże narzedzi ? LooL

Mam ultimate ENG, mogę CI ewentualnie podesłąc te pliki, gdybym wiedzial ktore :stuck_out_tongue: bo czy sam skrypt gpedit.msc wystarczy to nie wiem :wink:

W sumie masz rację. Dowiem się czegoś od kuzyna (programista Microsoftu w UK), jak będzie mieł czas, to z nim porozmawiam.

przystawka group policy działa tylko w wersji systemu ultimate

Nieprawda :stuck_out_tongue:

Edytor obiektów Zasad Grupy znajdziemy także w panel sterowania/system i konserwacja/narzędzia administracyjne :wink:

rgabrysiak napisał:

Co ty dajesz ! nawet nie będe tego robił wogóle wiesz co tojest??? to przecież tylko sprawia że nie jest wyświetlana nazwa ostatnio zalogowanego użytkownika jeśli masz już włączony klasyczny ekran logowania.

Złączono Posta : 12.05.2007 (Sob) 18:12

chodzi mi tylko że gpedit.msc działa chyba tylko w ultimate ???

nie wiem ale nie mogłem uruchomic na wersji home premium

Po prostu to polecenie tam nie działa (gpedit), ale sam Edytor obiektów Zasad Grupy można tam uruchomić (w inny sposób) :slight_smile:

Poszukaj w panelu sterowania :stuck_out_tongue:

P.S. Powtarzać chyba nie muszę czegoś, o czym wcześniej pisałem?!