Klawiatura - cicha i cienka do 70zł


(Konrad93) #1

Witam! Zamierzam kupić klawiaturkę o niskim skoku i cichą. Fajnie też by było jakby była podświetlana :slight_smile: cena do 70zł. Myślałem nad http://allegro.pl/item537347325_a4tech_ ... o_usb.html

Co o niej powiecie ?

Czy to dobry wybór ?

Czekam na wasze opinie.


(ryfterek) #2

Polecam Apollo AK-251, z której właśnie piszę :wink: Klik! - Być może liczysz na coś więcej, ale jest to tania i cicha klawiaturka, o niskim skoku. Sam szukałem klawiaturki metodą organoleptyczną i zatrzymałem się na tej ;D PS. Nie ma w niej podświetlania :stuck_out_tongue_winking_eye:


(Micoud81) #3

Ja radziłbym Ci brać taką Logitech UltraX Premium lub Logitech UltraX Media Keyboard.


#4

Wiem że Hama nie słynie ze zbyt dobrego sprzętu, ale jeden model klawiatury im się udał: SL-570 i tą mogę polecić.


(FreddieMercury) #5

Ja polecam klawiaturę Ibox VIper: http://sklep.netkomp.biz/index.php?prod ... ntent=9790

Mam ją już dłuższy czas, świetnie się na niej pisze oraz gra (a przecież o to głownie chodzi). Nie posiada podświetlenia - dla mnie to zbędny bajer, jak cała animacja w viście - co ciekawe naukowcy stwierdzili, iż człowiek który pracuje 3h na XP to tak jak 9h na viście, mam na myśli wyczerpanie wzroku. Przejdźmy do sedna sprawy, klawiatura ma bardzo dobry układ klawiszy oraz przydatne przyciski multimedialne "pod ręką" jak ściszanie/zgłaszanie dźwięków, wyłączanie ich i wiele więcej. Oczywiście skok klawiszy jest niski i cichy, co widać w specyfikacji urządzenia.