Klawiatura do gier za ok. 50zł


(CarpeDi3m) #1

Siemanko tak jak w temacie :slight_smile: Ważne by nie miała niskoprofilowych klawiszy takich jak KD-600L ponieważ ta kompletnie nie nadaję się do grania po za tym, że jest podświetlana :slight_smile:


(CrisPL) #2

Posiadam i polecam: A4Tech G800V ciut więcej, ale warto.


(CarpeDi3m) #3

Ah no właśnie… Klawiatury tego typu strasznie mi się nie podobają… ;/

Dodane 30.05.2013 (Cz) 23:14

Chociaż z jednej strony… ;D

Nie denerwują Cie te klawisze pod spacją?

Dodane 30.05.2013 (Cz) 23:59

A posiada może ktoś Klawiature Evolve ZM-K300M?


(CrisPL) #4

Nie denerwują, a są nawet bardzo przydatne, bo mam na nich zbindowane kopiuj, wklej, wytnij takie proste rzeczy :slight_smile:


(KaisuM) #5

http://allegro.pl/klawiatura-a4-tech-x7-g300-usb-gaming-dla-graczy-i3274157972.html Ja mogę polecić od siebie takie coś. Tanie, stosunkowo wytrzymałe, łatwiejsze w utrzymaniu czystości od konkurencji.


(Ulica Xd) #6

Ja posiadam A4Tech g800mu i jestem cholernie zadowolony. Duże klawisze, wygodnie się pisze i gra. Jedyne czego może brakować to podświetlenie właśnie, jednak ja przykleiłem pasek z ledami nad półkę z klawiaturą i jest git ;D.

@down Bindy mam porobione na kucanie, leżenie(g5, g6) w FPS-ach. Jest to dla mnie wygodniejsze niż Shift, Ctrl itd. Czasami gdy mam ochotę pograć w 18WOS też się przydaje. Wycieraczki, światła. Dużo gram w lola, jednak w nim nie używam klawiszy programowalnych w klawiaturze. Mam zaprogramowane dodatkowe cztery na myszce i do lola jest w sam raz.


(KaisuM) #7

Miałem g800mu, przez “przypadek”. Zamówiłem innego a4-techa, którego nie ma juz w ofercie, i jak się okazało, to koleś sprzedawał towary nie mając ich na stanie. W ramach przeprosin dostałem droższy model klawyki - g800mu…

Może i fajna,

Trochę przyglądałem się jej. Miałem wtedy zbyt miałem biurko do tej klawiatury, a sloty USB, mam stosunkowo blisko - komputer mam 20 cm od ręki, a w mojej obudowie jest sporo wyjść usb (front).

Klawiaturę sprzedałem.

Ulica , Jakie masz porobione bindy w tej klawce? Często z nich korzystasz?

@podświetlenie…

Mam swoje lata. Klawiaturę mam możliwość dotykania od dawwwwna… i nie muszę patrzeć na klawisze żeby pisać.


(roszpunka) #8

jak się jeszcze nie zdecydowałeś na jednen model, zobacz sobie tutaj http://www.i-box.pl/klawiatury.html ja bardzo lubię tę firmę, bo jest tania, a sprzęt mają naprawdę dobry, nic się nie wiesza i jest wygodny.


(Kropik2901) #9

Od siebie mogę polecić klawiaturę Logitech Media Keyboard 600 http://allegro.pl/klawiatura-logitech-m … 97735.html teraz 42 zł na allegro. Bardzo przyjemna klawiatura, którą mam od ponad pół roku i sprawuje się wyśmienicie :slight_smile: