Klawiatura i mysz na konsoli?

Hej:) chce kupic jeszcze nie wiem ktora i zastanawiam sie czy tam mozna pograc na klawiaturze i myszce? Czy an padzie w ogole da sie grac w strzelanki? Czy to sprawia taka sama przyjemnosc jak na innych kontrolerach? Chcialem pograc glownie w GTA 4 i nie wiem czy nie lepiej poczekac az wyjdzie na PC

I ostatnie pytanie xbox czy ps3? DZieki

niestety nie można ;/ jedynie do xbox360 możesz kupić XFPS i do tego podłączasz myszkę i klawiaturę i grasz na niej, na ps3 też coś takiego jest tylko nie wiem jak się nazywa

na padzie od xbox360 grałem w CoD4 i grało się świetnie, co do pada to kwestia przyzwyczajenia, na początku zawsze będzie ciężko się grało, trafić w cokolwiek, ale później będzie lepiej szło

co do gta4 to już zależy od Ciebie, ja grałem na xbox360 gdyż mój komp wymagałby modernizacji żeby ta gra na PC poszła

i co do ostatniego to już od Ciebie zależy, też musiałem wybierać między xbox360/ ps3 i wybrałem xbox360, każdy będzie Ci proponował to co ma, ale to już ty musisz wybrać którą chcesz i na której Ci bardziej zależy

a jakbym podlaczyl mysz i klawiature na usb do ps3 to daloby rade pograc tymi kontrolerami? a czy moge uzywac ktorejs z konsol do przegladania stron internetowych lub innych rzeczy oprocz grania Dzieki za wszystkie rady i wskazowki