Klawiatura i niektore niedzialajace PL znaki

Wiec chodzi o to- klawiatura leci na ustawieniach polski(programisty), sama klawiera to jakis no-name, i dziala mi wiekszosc znakow typu ł, ó, ą, ż, ź, ń. Nie działa natomiast “ś”, “ć” - jak je napisałem?? skopiowałem z dału strony;) “Wyłącz u ś mieszki”, “Jeśli chcesz dołączy ć jeden lub więcej plików, uzupełnij szczegóły poniżej.” hahaha, ale tak się nie da życ:D:D

I teraz tak skoro są inne znaki to znaczy, że nie jest to uszkodzenie klawiatury - przycisku ALT (inne znaki chodzą), ani klawisze S i C - bo w tej formie też są:)

Teraz tak - język jest ok;) klawiatura-niby wszystko działa;) Jednak nie jest dobrze, ma kto jaki pomysł??

//z racji złożnosci problemu nie wiedzialem gdzie go wrzucic ewentualne przerzutki wskazane:)

Proszę przejrzeć:

http://forum.centrumxp.pl/Default.aspx?g=posts&t=108100

niestety karta GF, skróty nie pomagają, nie mama PowerDVD nie mam tez żadnego nowego opragamowania, którego wczeniej bym nie miał… Czyli raczej to nie jest wpływ żadnej aplikacji…

To jest wina sterownika karty graficznej. Musisz go otworzyć i wyłączyć mu skróty klawiszowe