Klawiatura i niektore niedzialajace PL znaki

(Nicr) #1

Wiec chodzi o to- klawiatura leci na ustawieniach polski(programisty), sama klawiera to jakis no-name, i dziala mi wiekszosc znakow typu ł, ó, ą, ż, ź, ń. Nie działa natomiast "ś", "ć" - jak je napisałem?? skopiowałem z dału strony;) "Wyłącz u ś mieszki", "Jeśli chcesz dołączy ć jeden lub więcej plików, uzupełnij szczegóły poniżej." hahaha, ale tak się nie da życ:D:D

I teraz tak skoro są inne znaki to znaczy, że nie jest to uszkodzenie klawiatury - przycisku ALT (inne znaki chodzą), ani klawisze S i C - bo w tej formie też są:slight_smile:

Teraz tak - język jest ok;) klawiatura-niby wszystko działa;) Jednak nie jest dobrze, ma kto jaki pomysł??

//z racji złożnosci problemu nie wiedzialem gdzie go wrzucic ewentualne przerzutki wskazane:)

(Klossj23) #2

Proszę przejrzeć:

http://forum.centrumxp.pl/Default.aspx?g=posts&t=108100

(Nicr) #3

niestety karta GF, skróty nie pomagają, nie mama PowerDVD nie mam tez żadnego nowego opragamowania, którego wczeniej bym nie miał... Czyli raczej to nie jest wpływ żadnej aplikacji...

(1910andrew) #4

To jest wina sterownika karty graficznej. Musisz go otworzyć i wyłączyć mu skróty klawiszowe